fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
05-08-2021 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  Кіровоград

Всі-всі-всі, на Кіровоградську Студреспубліку, гайда!

7 серпня 2021р. на Миколаївському пляжі (м. Кропивницький) відбудеться Кіровоградський обласний етап ХХІІІ Студреспубліки на тему «Інакша Кіровоградщина — для Нової України». Ми знаємо — ви чекали! Ще є можливість долучитися, поспішайте реєструватися онлайн!

Зустрінуться найкращі студент(к)и регіону, аби інтелектуально попрацювати та драйвово і змістовно відпочити. Детально, що саме цього року Кіровоградська Студреспубліка* пропонує і як взяти участь — в анонсі.

Студреспубліка — це вже досить давно насамперед про дорослішання, про відповідальність за спільне Майбутнє, про докладання щирих надзусиль, аби втілити стратегічну мету — входження України до топ-20 розвинутих країн світу. Кіровоградська регіоналка передбачає проведення модельної гри на тему: «Інакша Кіровоградщина — для Нової України», під час якої дискутуватимуть про Інакше майбутнє Кіровоградщини і обиратимуть нову студентську владу регіону — Студентського/у мера/ку та депутатів/ок Студентського магістрату Кіровградщини.

А також — енергійної мульти-фестивальної частини: багато суб-фестів і різноманітних активностей. Для студентства і всіх інших цього цього року будуть проведені конкурс краси особистості «Перша Леді», «Студентська Мафія», спортивно-журналістський проєкт «Республікада», «Нічна туса» тощо.

Усі небайдужі — приєднуйтесь до Кіровоградського етапу XXIII Міжнародної програми «Студентська республіка»! Поспішайте проходити онлайн-реєстрацію, або безпосередньо на сайті Студреспубліки, або за допомогою Telegram-боту — залишилося зовсім мало часу, але ви ще точно встигаєте:

Не пропустіть головну регіональну молодіжну подію літа! Кіровоградська Студреспубліка-2021 чекає на кожного і на кожну, хто хоче працювати над Інакшою Кіровоградщиною!

Детальна інформація  у регіонального координатора Кіровоградської Студреспубліки-2021 Романа Череватенка, 050 745 50 40.

* Під час проведення активностей вимагається дотримання адекватних і повністю законних карантинних приписів
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Кіровоградської Студреспубліки