fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
16-03-2021 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  Україна

«Хроніки» ЗиСР-XIII. Осмислено і напружено!

Ну що, чи дійсно ми всі сукупно настільки безхребетні, настільки ніякі, що вкотре профукаємо можливості розвитку для України? А от республіканці наполягають: надія є! Щоб зануритися в атмосферу унікальної події, де протягом кількох діб відчайдухи з усієї України — найрозумніші з молодих і наймолодші з розумних — спільно кроїли принципово Інакше, прогресивне і цілком реалістичне Майбутнє — читайте номери ексклюзивного видання «XIII Зимової Студреспубліки» [+ випуски, pdf]

«(Р)еволюційний план для прогресу України та людства» — тема, над якою протягом 3-х діб під час ЗиСР у Карпатах* інтелектуально працювали люди довгої доброї волі. Читайте мінірепортажі та коментарі з пленумів, факультативів і кулуарів оргдіяльнісної гри й роздивляйтеся прикольні фотки і фотоколажі — у «Хроніках».  

Як показала, зокрема, «XIII Зимова Студреспубліка», революційні події невідворотні. Тож варто це розуміти, щоб нарешті добитися реальних прогресивних змін — на користь простих людей. І нарешті припинити дурнувату традицію, коли країною розпоряджаються політичні базікали, олігархи й іноземні центри впливу, які стоять над ними. Тут питання гранично серйозне: або ми, тобто Український народ, — або нас! Такі невблаганні висновки останнього миленнєво-творчого «реактору» на Буковині.

Дуже дякуємо команді «Хронік» ЗиСР-ХІІІ, яка висвітлювала перепетії оргдіяльнісних баталій: бренд-менеджерці Студреспубліки, хроністці Гри Вірі Андріюк, а також журналістці Марині Шишонок, верстальниці Юлії Гордій і фотографині Діані Черненко!

«Хроніки» №1
«Хроніки» №2 
«Хроніки» №3 
«Хроніки» №4 
«Хроніки» №5 
«Хроніки» №6 
«Хроніки» №7 

«Хроніки» №8

 

* * *

Організатори: ВМГО «Студентська республіка».
Оргпідтримка: Міністерство освіти і науки України.
Партнери:
 ПАТ «Гравітон», видавництво «Саміт-книга», БІОКОН, компанія NavigatorFinBERT, SendPulse, Koine.Community, журнал соціальної критики «Спільне», Telegram-канал «Можливості».

* Під час проведення активностей вимагалося дотримання адекватних і повністю законних карантинних приписів

Фотогалерея
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Студреспубліки