fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
17-11-2020 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  Україна

Із Днем студента!

Павло Вікнянський: «Вітаємо зі святом! Для тих, кому належить майбутнє і хто покликаний змінювати світ, важкі часи є обов’язком допомоги іншим. Миру, розуму, витримки, віри в наші сили, реалізації знань і вмінь, тут, у нашій рідній, найкращій у світі Україні! Борімося — поборемо!»

Повний текст привітання з прекрасним святом — Днем студента від лідера республіканців України Павла Вікнянського — читайте далі.

Подруги та друзі, республіканці та республіканки!
З Днем студента!

Для тих, кому належить майбутнє і хто покликаний змінювати світ, важкі часи є обов’язком допомоги іншим. Зважаючи на історію Дня студента, це нагода в небайдужому колі обговорити нашу спільну громадянську відповідальність. І за драматичне теперішнє, і за непрості виклики майбутнього. За мир, за те, як вирватися з болота деградації, в якому узвичаїлась Україна, за те, як допомогти тим, хто особливо потерпає від суперкризи і пандемії, за те, щоб зробити життя кожного громадянина достойним.

Так, бо прогрес — це справа, яка до снаги вільним, добрим, вольовим, творчим і розумним. А Революція, як відомо, — «фішка» молодих.

Студреспубліка вже понад 20 років працює зі студентами і для студентів. За ці роки ми провели сотні корисних проєктів і наймасштабніших у країні програм — через наші активності пройшли сотні тисяч небайдужих. Місія республіканців надзвичайно відповідальна — наперекір всьому і вся, МИ МУСИМО ВРЯТУВАТИ УКРАЇНУ від бідності, цинізму, егоїзму, суцільного інфантилізму, лінощів, розбрату й ненависті, від зовнішніх неприятелів й апатії. Час довів, що ніхто крім нас не здатен здійснити модернізацію, інноваційний прорив України, щоб увійти до топ-20 найбільш розвинених за рівнем життя громадян країн світу.

Для цього потрібні не пусті балачки з екранів і трибун, а відповідальність і НАДЗУСИЛЛЯ.

Ми продовжуємо мислити і працювати, не покладаючи рук і не розслабляючи мізки. Щоденно долаємо складні задачі і вас закликаємо ще активніше долучатися. Солідаризуймося задля реалізації наших спільних цілей, заради народу України!

Вітаємо зі святом! Миру, розуму, витримки, віри в наші сили, реалізації знань і вмінь, тут, у нашій рідній, найкращій у світі Україні! Борімося — поборемо!

Слава Республіці! Прогрес переможе!

З пошаною, від імені всієї команди республіканців і республіканок

лідер республіканців України
Павло Вікнянський
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Студреспубліки