fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
17-07-2020 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  Україна

Як скористатися моментом для інноваційного прориву?

Світ, і ми разом з ним, переживає глобальну суперкризу. Значить, будь-які сумніви у необхідності модернізації, інавацій та інновацій, «нової індустріалізації» — недоречні. А надзусилля республіканців стосовно інтелектуальних пошуків альтернативи деградаційному та соціально-дарвіністському курсу — надзвичайно актуальні. Про це дискутуватимемо 25 липня 2020р. у Києві під час ІІІ Громадянського лекторію на тему «Інноваційний прорив і «нова індустріалізація» як складові модернізації України». Запрошуємо! Реєструйтесь!

Послідовно, за участі провідних мислителів/ьок і практиків/ес України та зарубіжжя, на різних проєктах Республіканського руху, Студреспубліки досліджується проблематика модернізації України та світу. Як долучитися до експертів/ок й активних українців/ок, які вже втретє під час Громадянського лекторію дискутуватимуть про можливості інноваційного прориву та здійснення «нової індустріалізації» саме в нинішніх* складних і ризикованих умовах — далі. 

Глобальна суперкриза (одночасно — фінансово-економічна, екологічна, всіх відносин у світі) та пандемія, якою прикриваються панівні групи і класи для того, щоб приховати та перекинути на якісь «реалії», «обставини» й усе суспільство відповідальність за суперкризу та некомпетентність і корумпованість своїх дій під час неї, супроводжуються справжніми тектонічними змінами. Саме в таких неспокійних умовах можна було би нарешті зреалізувати і втілити бунтівну програму інноваційного прориву для України. Поки всі «великі» займаються своїми проблемами — ми можемо зробити ривок!

Сутність модернізації — у відновленні нормального життя, встановленні свобод і втіленні безлічі прогресивних інновацій, це непроста, але критична задача для України та світу. Час й об’єктивні, наукові закони природи і життя довели жалюгідність неоколоніальних концепцій «аграрної наддержави» та лібертаріанського радикального ринкового раю (направду, як ми всі з вами відчуваємо на собі — пекла). Проте, критики, криків про зраду категорично недостатньо! Необхідно випрацьовувати реалістичну альтернативу! Не плутати зі спекуляціями на «обставинах», «реаліях» — ми про дієвий шлях до прогресивного Майбутнього!

Історичний аналіз і весь наш республіканський досвід дуже чітко показують, що для прогресу і справедливості мало прекраснодушного бажання, високих мрій, а тим паче мудрувань про цінності — потрібні справжні, важкі НАДЗУСИЛЛЯ, без самообмеження — нічого не вийде. Отже, конче потрібен політичний суб’єкт модернізації — не політтехнологічно-імітативний, а для якого це питання є екзистенційним. Люди, команди, готові до цього, мають володіти здатністю працювати з глобальною аджендою і творити вселюдську солідарність.

«Нова індустріалізація» — термін, який означає наступний етап розвитку соціально-економічних відносин людства і полягає у розвитку індустрій, які ґрунтуються на надсучасних технологіях, є дуже гнучкими, індивідуалізованими й, одночасно, глобалізованими, тісно зв’язані з безперервною освітою протягом усього життя, які можуть бути побудовані на адитивних принципах (3D, 4D, 5D), пов’язані зі сферою ІТ, віртуальністю, зав’язані на всі рівні космосу тощо.

Громадянські лекторії — важлива ініціатива Студреспубліки, яка збирає активістів/ок, експертів/ок, молодих лідерів/ок і просто небайдужих громадян разом для діалогу про інноваційний розвиток України й особистісну самореалізацію в нових складних умовах, про розвиток людини й універсальні цінності.

До участі в ІІI Громадянському лекторії: «Інноваційний прорив і «нова індустріалізація» як складові модернізації України», що відбудеться 25 липня 2020р. у Києві, із 10:30 до 19:00 (початок реєстрації з 10:00) у приміщенні Українського союзу промисловців і підприємців (м. Київ, М «Хрещатик», вул. Хрещатик 34, 3-й поверх), запрошуємо прогресивних громадян/ок — економістів/ок, філософів/инь, соціологів/инь та інших інтелектуалів/ок, активістів/ок, підприємців/иць, робітників/ць, журналістів/ок, студентів/ок. Попередньо потрібно пройти обов’язкову онлайн-реєстрацію. Кількість місць обмежена!

Наша спільна задача — відкинути глупство і стереотипи, які не дають всім нам на Землі, разом у співдружності всіх народів, країн й особистостей світу — зробити ривок, щоб БУДУВАТИ КРАЩИЙ СВІТ, де ми нарешті спробуємо не нищити один одного, не принижувати, не паразитувати, не бути байдужими — а допомагати, робити добро, мислити і творити, усвідомлено працювати заради один одного.  

* Громадянський лекторій відбудеться за дотримання адекватних і повністю законних карантинних приписів.

Питання медіа та партнерства: бренд-менеджерка Віра Андріюк (097) 883 22 26, brand-manager@studrespublika.com

Партнери: Український союз промисловців і підприємців, Газета прогресивних людей «Нова Республіка», видавництво «Саміт-книга», Журнал соціальної критики «Спільне».

Умови участі 

Про ІII Громадянський лекторій у Києві (2019; політика пам’яті)
Про І Громадянський лекторій у Києві (2019; міжнародні відносини) 
Про ІІІ Громадянський лекторій у Києві (2019; свобода слова) 
Про ІV Громадянський лекторій у Полтаві (2019; громадянин, громада і держава)
 

Про ІІ Громадянський лекторій у Києві (2019; інновації та «нова індустріалізація») 
Про ІI Громадянський лекторій у Києві (2018; політика пам’яті) 
Про ІІ Громадянський лекторій у Києві (2018; свобода слова) 
Про І Громадянський лекторій у Києві (2018; інновації та «нова індустріалізація») 
Про І Громадянський лекторій у Києві (2017; політика пам’яті) 
Про ІІI Громадянський лекторій у Полтаві (2017; громадянин, громада і держава) 
Про I Громадянський лекторій у Києві (2017; свобода слова) 
Про ІI Громадянський лекторій у Полтаві (2016; громадянин, громада і держава) 
Про І Громадянський лекторій у Полтаві (2015; громадянин, громада і держава) 

 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Студреспубліки