fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
20-07-2016 / Новини Cтудреспубліки /  Рівне

І у Рівному вже відомі імена переможців

Банер СтудреспублікиЗ 11 по 14 липня 2016р. відбувся Рівненський регіональний етап Міжнародної програми «Студентська республіка», який проходив на території Санаторно-оздоровчого комплексу «Сигнал» неподалік від обласного центру. Протягом цих 4-х днів 5 команд змагалися в суб-фестах, за місця в Студентському магістраті та найголовніше — за звання Студентського мера Рівненщини.

Учасниками команд були представники різних вишів Рівного, це створило особливу атмосферу, в якій панували дружба та здорова конкуренція. Вдень студреспубліканці боролися між собою не тільки за трибуною, а й в різних суб-фестивалях, а вночі забували про всі суперечки, що виникли в процесі ОДГ і разом відпочивали на «Нічній тусі». Що з цього дійства вийшло – нижче.

ЛекціяЛекція для учасниківРозважальна частина

 

 

 

 

Рівненську Студреспубліку відвідали спеціальні гості, які розказали учасникам про роль молоді та громад у розвитку нашого краю. Це були Олександр Курсик, депутат Рівненської міськради двох останніх скликань, директор місцевого телеканалу «Ритм-ТВ», колишній спецкореспондент «1+1»; Юлія Ковальчук, громадська активістка, PR-менеджерка громадських ініціатив; Зураб Кантарія — громадсько-політичний діяч, кандидат на посаду мера Рівного в 2015р., екс-організатор Рівненської Студреспубліки. Саме досвід і настанови цих людей наштовхнули учасників до роботи над модернізацією Рівненського регіону й України, адже тема цьогорічної регіональної Студреспубліки: «Позитивні сценарії програми модернізації Рівненщині: роль громад і молоді».

ЕкспертиРобота в групахРобота в групах

З перших годин проведення гри було важко визначити явного фаворита, оскільки всі команди проявили себе з кращих сторін. Учасники вели напружену боротьбу між собою, деякі об’єднувались, створюючи потужну коаліцію. Кінцевий результат виборів Студентського мера Рівненщини був важко передбачуваним, переможця та його опонента розділило лише 11%. Але студенти зробили свій вибір на користь досвідченої учасниці Студреспубліки — Анастасії Карпової, студентки  Рівненського державного гуманітарного університету, яка є діючою депутаткою Студентського парламенту України-2015/2016. Депутатами Студентського магістрату стали:

  • Лусіне Арутюнян (Рівненський державний гуманітарний університет),
  • Віталіна Гоч (Рівненський державний гуманітарний університет),
  • Яна Гриневич (Рівненський державний гуманітарний університет),
  • Дмитро Зеленський (Рівненський державний гуманітарний університет),
  • Ірина Кректун (Рівненський державний гуманітарний університет),
  • Дмитро Семчишин (Рівненський державний гуманітарний університет),
  • Олександр Терен (Рівненський державний гуманітарний університет),
  • Назар Тимощук (Рівненський державний гуманітарний університет),
  • Юлія Шарова (Рівненський державний гуманітарний університет),
  • Богдан Харчук (Рівненський державний гуманітарний університет).

Нагородження Студмагістрату Нагородження переможців

 

Окрім оргдіяльнісної гри, учасники мали змогу активно відпочити граючи в спортивні ігри, брати участь у суб-фестивалях: «Мафія», «Містер Студреспубліки», конкурс краси особистості «Перша Леді», переможницею стала Ірина Парфенюк, студентка Рівненського державного гуманітарного університету. За участь у мульти-фестивальній частині Студреспубліки учасники отримували ігрові бали для команди, а також цінні подарунки від партнерів кінопалацу «Multiplex Ера», пейнтбольного клубу «Отаман» і 5dCinema.

"Перша Леді Рівненщини"ФутболВолейбол

вавав

вавава

вавав

вав

вавава

За допомогу в організації Рівненської Студреспубліки дякуємо управлінню в справах молоді та спорту Рівненської ОДА.
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Олександр Кужель