fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
15-10-2019 / Новини Cтудреспубліки /  Україна

Інтелектуальні ігри «прокачують» універсальність республіканців

Одним із найцікавіших суб-фестивалів на фіналах Студреспубліки завжди були Інтелектуальні ігри! Під час фіналу XXI Міжнародної програми «Студентська республіка» змагалися у «Що? Де? Коли?» і «Свою гру», а також нову гру «Бункер», головною ціллю якої є порятунок планети.

З 23 по 26 серпня 2019р. на самому узбережжі Чорного моря у Лазурному зібралися найінтелектуальніші, найкреативніші та найдрайвовіші молоді лідер(к)и зі всієї України, щоб спільно шукати відповідь на проблемну задачу Великої Гри – «Суб’єкт модернізації – відповідальність Покоління» і змагатися у 20 суб-фестах. Читайте про хід і підсумки Інтелектуальних ігор.

Дуже класно й контрастно виглядають обличчя учасників/ць Студреспубліки, які не встигли віддихатись від «Квест-фесту» чи струсити пісок на ногах після «Денної туси», а вже повинні сидіти за ігровими столами й мати спокійний розум, щоб стати кращими в Інтелектуальних іграх.

І думати надзвичайно важко, коли розумієш, що паралельно проводиться оргдіяльнісна гра і твоя група захищає позицію щодо того, яким же саме повинен бути суб’єкт модернізації, а десь в кулуарах наметового містечка проводяться справжні політичні консультації щодо формування коаліції на виборах. Але універсальність, здатність до рефлексії і кмітливість – це все риси республіканців, які дозволяють бути всюди і в режимі non stop.

Цікавий тандем в організації Інтелектуальних ігор вийшов у Дмитра Томенка і Максима Караулова. Максим готував методичну частину ігор, підбирав питання, а Дмитро був ведучим усіх 3-х змагальних конкурсів.

Під час «Що? Де? Коли?» грали в 30 запитань, по 1 хв на роздуми. Цікаво вийшло грати з експерт(к)ами й гостями, адже відчувається подвійна відповідальність і неабияке бажання здобути перемогу, коли проти тебе грають справжні інтелектуал(к)и по життю. Першість виборола тут полтавська команда «Аграрвард».

У «Своїй грі» кращим гравцем визнано Андрія Пінчука, а перемогла знову команда «Аграрвард».

Кращим же гравцем у «Бункері» став полтавець Владислав Призов. Гра «Бункер» пройшла яскраво та неочікувано, адже 12 персонажів/ок із різними унікальними характеристиками боролися за виживання. Запеклі суперечки, аргументовані доводи й іноді сумнівні промови допомогли розставити всі крапки над і.

До зустрічі на фіналі XXII Міжнародної програми «Студентська республіка» у 2020р.!

Аналітика гри-2019 




Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Дмитро Томенко