fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
09-07-2015 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  Миколаїв

Гарячі дні Студреспубліки наближаються

Вимоги до оргпроектів (наукових розробок, бізнес- і соціальних ідей) на тему "Новий cтарт. Сценарії майбутнього"З 10 до 12 липня 2015р. у с. Рибаківка, на узбережжі Чорного моря, свої двері відчинить Миколаївська Студреспубілка-2015, під час якої вас очікують: «Квест», «Мафія», літературні вечори, флеш-моби, гарні дівчата та розумні хлопці, «Денна туса», «Нічна туса» та багато чого іншого. А в центрі всього — захоплююча оргдіяльнісна гра на тему «Програма модернізації Миколаївщини».

Крокує літо, наступає щорічна Миколаївська Студреспубліка! Сонце, море та Космос знову кличуть усіх миколаївських студентів до найцікавішої події літа-2015. Ща саме цьогоріч підготували для миколаївців — читайте нижче.

Під час мульти-фестивалю на відомій республіканцям базі «Космос» ^93D9D65DE0C2B8BEDD9C265F9EF06E0824689EAB62004F98B6^pimgpsh_fullsize_distrстуденти оберуть нових депутатів Студентського магістрату та Студентського мера, які в подальшому зможуть боротися за посади депутатів Студентського парламенту України, а найкращий зможе відстояти честь Миколаївщини, виборовши посаду Студентського президента. Також ми розраховуємо на проактивну та змістовну участь новообраної студентської влади у житті рідного міста та регіону.

Найрозумніші та найактивніші зможуть взяти участь в оргдіяльнісній грі, тема якої цього року: «Програма модернізації Миколаївщини». Ви матиме змогу послухати експертні думки, поспілкуватися з успішними діячами регіону, заявити свою власну думку про проблеми Миколаївщини й отримати консультації з приводу того, як саме ви можете вплинути на проблему.

Окрім цього — три дні моря, пляжу, сонця, веселих посмішок, дружніх тусовок, розваг, танців і гарного настрою!

Не забувайте про обов’язкову онлайн-реєстрацію на сайті Студреспубліки:

З будь-яких питань стосовно участі в мегаподії можна звертатися до голови Миколаївського оргкомітету Вікторії Романенко, 063 77 61 342.
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Миколаївської Студреспубліки