fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
16-07-2016 / Новини Cтудреспубліки /  Донецьк

Донецька Студреспубліка – якісно по-новому

Нагородження переможцівЗ 11 по 14 липня 2016р. у мальовничому Святогірську (ДОЦ «Яструбок») відбулася головна та найбільш очікувана подія літа – Донецький регіональний етап Міжнародної програми «Студентська республіка-2016», тема якої була: «Позитивні сценарії модернізації Донеччини: роль громад і молоді». Ось так, поки «еліти» чекають відмашок щодо розвитку українського Донбасу чи то від Заходу, чи то від агресивного сусіда, поки, окрім війни жодний рецепт не пропонується — альтернативи шукає Студреспубліка

Під час Донецької Студреспубліки учасники мали змогу пограти в оргдіяльнісну гру та позмагатися у різних суб-фестивалях, активностях: спортивні змагання, Кубок КВН, Конкурс краси особистості «Перша Леді», маскарад та інші, про що в деталях ви дізнаєтеся в цьому матеріалі.

Навчально-профілактичні заходи Учасники Донецької СтудреспублікиВолейбол

Окрім цього, були проведені навчально-профілактичні заходи щодо роз’яснення правил поведінки при виявленні вибухонебезпечних і підозрілих предметів, теоретичні та практичні заняття щодо дотримання правил безпечної поведінки на воді фахівцями Головного управління ДСНС України у Донецькій області.

Учасники Донецької СтудреспублікиЛекція

Серед гостей Донецької Студреспубліки були заступник Донецького губернатора Ігор Стокоз, начальниця управління у справах сім’ї, молоді та спорту Донецької ОДА Лілія Золкіна, ректорка Донбаського державного педагогічного університету Світлана Омельченко. Експертами ОДГ виступили один із лідерів Студреспубліки Олександр Щерба, лідер Севастопольської Студреспубліки Євген Грібачов, лідер Кіровоградської Студреспубліки Віталій Слюсаренко, депутати Слов’янської міської ради Сергій Кушнарьов та Ольга Алтуніна, представник Комітету виборців Донецької області Олександр Подолян, представники «Сильних громад» Марія Середа та Катерина Пиріг. Модератором гри був один із переможців ЗиСР-VIII, маріуполець Юрій Давиденко.

Пленарне засіданняРобота в групахqQG7jpCkGEY

 

 

 

Впродовж 3-х насичених подіями днів учасники мали змогу повболівати за найкрасивішу та ще й соціально активну студентку, яка змагалася за перемогу в конкурсі краси особистості «Перша Леді», переможницею стала студентка Маріупольського державного університету Тетяна Усатова. Конкурс однієї пісні у рамках Кубку КВН виборола команда «Кукурузка», а лаври переможця всіх змагань на Донецькій Студреспубліці отримала команда ГО «Молодь Сходу України».

Маскарад"Перша Леді" Донецької Студреспубліки

 

 

 

Кульмінацією вечора стало оголошення результатів виборів Студентського мера і депутатів Студентського магістрату Донеччини. Вперше за історію місцевої Студреспубліки Студентським мером стала переможниця «Першої Леді» Тетяна Усатова, що вкотре доказує беззаперечне поєднання розуму та краси можливе лише у нас. Депутатами Студентського магістрату було обрано наступних активістів і активісток:

  • Артем Бахмат (Красноармійський індустріальний інститут ДВНЗ «ДонНТУ»),
  • Анастасія Булавка (Приазовський державний технічний університет),
  • Марина Бурикіна (Харківська державна академія культури),
  • Вікторія Ємець (Красноармійський індустріальний інститут ДВНЗ «ДонНТУ»),
  • Ярослав Калініченко (ДВНЗ «Донбаський державний педагогічний університет»),
  • Пилип Мєхінті (Приазовський державний технічний університет),
  • Андрій Мурашко (Приазовський державний технічний університет),
  • Валерія Назаренко (Краматорський економіко-гуманітарний інститут),
  • Вікторія Павілоніс (Красноармійський індустріальний інститут ДВНЗ «ДонНТУ»),
  • Дмитро Реготун (Дружковський технікум Донбаської державної машинобудівної академії).

gxB4wO4lT28Голосування за СтудвладуГолосування

 

 

 

Ми вітаємо переможців, бажаємо втілити напрацьовані проекти модернізації в нашому регіоні та гідно представимо Донбас на фіналі Студреспубліки.

Донецька СтудреспублікаОрганізатори: Донецька Студреспубліка, управління у справах сім’ї та молоді Донецької ОДА, управління з гуманітарних питань Краматорської міської ради.
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Оксана Ступак