fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
01-07-2016 / Новини Cтудреспубліки /  Донецьк

Студреспубліка-2016 на Донеччині обов’язково буде

ПечатьДонеччина славна своїми традиціями проведення Студреспубліки, двіжначатимуть і цього року під час проведення регіонального етапу «Студентської республіки». З 11 по 14 липня 2016р. на базі Дитячого оздоровчого центру «Яструбок» (м. Святогірськ) відбудеться Донецька Студреспубліка-2016 на тему «Позитивні сценарії модернізації Донецької області: роль громад і молоді».

Донецький регіон завжди брав активну участь в реалізації молодіжної політики України, тому важливим етапом на шляху до об’єднання молоді навколо здорових традицій є проведення наймасштабнішої та найвизначної події для студентської молоді — Донецької Студреспубліки. Як вона проходитиме і які новинки очікувати від організаторів — читайте в анонсному матеріалі.

Організатори запрошують представників всіх вишів Донеччини, неформальні молодіжні об’єднання взяти участь у проведенні події, яка передбачає: оргдіяльнісну гру, семінари та тренінги для молодіжних активістів, ігрові змагання, регіональний конкурс краси особистості «Перша Леді», спортивні турніри та змагання, Кубок КВН, Фото-конкурс, Фестиваль аматорського відео та багато іншого. Головною подією стануть вибори Студентського мера та депутатів Студентського магістрату, які представлятимуть Донецький регіон на фіналі Студреспубліки, що відбудеться на морі, на півдні України, до Дня Незалежності України.

Для того, щоб узяти участь, необхідно пройти обов’язкову онлайн-реєстрацію на офіційному сайті Студреспубліки, репостнути основні анонсні пости про Студреспубліку «ВКонтакті» і на Facebook і сплатити оргвнесок – 200 грн.

У разі виникнення запитань, звертайтесь до співкоординаторки Донецького регіонального етапу Студреспубілки-2016 Оксани Ступак, 050 174 18 19.
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Оксана Ступак