fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
08-12-2017 / Новини Cтудреспубліки /  Донецьк

Донеччина вітає своїх переможців і переможниць

DSC_0471У Маріупольському державному університеті відбувся Донецький регіональний етап Всеукраїнської конкурсної програми «Кращий студент України». На подію з нетерпінням чекали студенти регіону. Ініціатор проектуСтудреспубліка. Мета конкурсу — виявлення активної і рішучої до дій студентської молоді та сприяння формуванню відповідальної життєвої позиції студентства.

Донецька Студреспубліка вкотре доводить, що незважаючи на драматичну ситуацію в регіоні й усій Україні – студенти готові змагатися за звання кращих, а що найголовніше — працювати заради розвитку рідного краю та спільної Батьківщини. Детальніше про конкурс і переможців – далі. 

У рамках конкурсу, який відбувся 1 грудня 2017р., журі визначило переможців у 8 номінаціях:

  • «Кращий студент Донеччини (комплексна характеристика)» — Сергій Яровий (Маріупольський державний університет), який, до речі, вже має серйозний здобуток, він переможець ЗиСР-ІХ у Карпатах;
  • «Кращий студент-аналітик Донеччини» — Андрій Мурашко (Маріупольський державний університет);
  • «Кращі студентки-громадські діячки Донеччини» — Аліна Самарченко (Маріупольський державний університет) і Катерина Чульська (Маріупольський державний університет);
  • «Кращий студент-дизайнер Донеччини» — Ілля Трубаков (Приазовський державний технічний університет);
  • «Краща студентка-науковець Донеччини» — Анна Пархоменко (Приазовський державний технічний університет);
  • «Кращий студент-медійник Донеччини» — Микита Леуцький (Приазовський державний технічний університет);
  • «Кращий студент-спортсмен Донеччини» — Геннадій Завертайло (Маріупольський державний університет) та Олена Радюк (Маріупольський державний університет).

3CLBsTJRzvQ8Jzg-Z44tzYhWQAEnaHsEc1

Учасники, які змагалися за звання головного переможця, презентували власні соціальні проекти, які були направлені на розвиток студентської молоді Донбасу.

Оцінювало учасників КСУ журі, до складу якого входили: директор ТОВ «ТВП «Формат» Андрій Андрійко, член виконкому міськради Маріуполя Дмитро Забавін, депутат Маріупольської міськради Володимир Курський, параолімпійский чемпіон Олександр Комаров, представники ГО «Молода Батьківщина» Дмитро Литвиненко й Андрій Шаульский, директор центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», майстер спорту України по боксу Василь Рибалко та чемпіон і рекордсмен світу, 5-разовий призер параолімпійских ігор Данило Чуфаров.

FXK0OISJ4Jg-1B-PxGAOZFMUmlm_TJliOTU-1

 

 

 

 

 

 

Про чудовий настрій і цікавий вечір потурбувався ведучий Олексій Симонов. У церемонії вручення відзнак узяв участь координатор Донецького КСУ, один із лідерів місцевої Студреспубліки Юрій Давиденко. Донецька Студреспубліка вітає переможців, бажає їм нових творчих звершень у майбутньому та перемоги на фіналі КСУ.
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Донецької Студреспубліки