fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
03-11-2017 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  Україна

Готовність №1! «Кращий студент України» — може це Ви?

Плідна діяльність кожної людини
заслуговує на визнання та винагороду!

Screenshot_4У країні звикли говорити, що молодь – «наше майбутнє». Але чомусь із року в рік молодь усе більше обмежують, навіть мізерні стипендії для щоденних потреб у студентів забирають. Але наші студенти кожен рік доводять, які вони талановиті та соціально активні. Участь у Всеукраїнській конкурсній програмі «Кращий студент України-2017» дає можливість спудеям проявити свої здібності та продемонструвати здобутки. Поспішайте реєструватися!

Свої сили можна спробувати у 8 номінаціях. Розпочинається боротьба з вишівських етапів, далі – регіональні й, нарешті — фінал за участі переможців регіональних змагань зі всієї країни. Перелік номінацій і як стати учасником головної за навчальний рік конкурсної програми для студентів – читайте в анонсі.   

Плакат КСУ-2017«Кращий студент України» – системна конкурсна програма, покликана виявити та надати імпульс до подальшого розвитку студентської молоді України як авангарду розвитку українського суспільства. Проходить від вишівських, регіональних до всеукраїнського етапу. Програма відбувається за організаційного сприяння Міністерства освіти і науки України.

Знаєте, що талановиті? Заслуговуєте на визнання? Любите свою країну, тому прагнете жити й працювати в Україні?

Спеціально для вас Студреспубліка підібрала 8 номінацій, які відображають прогресивні напрямки самореалізації українського студентства. Взявши участь у «Кращому студенті України», ви можете спробувати свої сили у одній (чи кількох) номінаціях:

  • Кращий студент України (комплексна характеристика); Screenshot_3
  • Кращий студент-аналітик України;
  • Кращий студент-громадський діяч України;
  • Кращий студент-дизайнер України;
  • Кращий студент-медійник України;
  • Кращий студент-науковець України;
  • Кращий студент-програміст України;
  • Кращий студент-спортсмен України.

Хочете спробувати? Все дуже просто. Потрібно пройти онлайн-реєстрацію, вибрати номінацію, в якій хочете перемогти, вказати всі свої досягнення у цій царині, підтверджуючи їх своїми здобутками, нагородами, грамотами тощо. А якщо ж хочете стати головним переможцем – «Кращим студентом України» в комплексній характеристиці, необхідно підготуватися до спеціальної програми та презентувати власний соціальний проект, який не лише розкриє вас із найкращої сторони, але й принесе користь рідному регіону та всій Україні. Деталі можна дізнатися у регіонального координатора по вашому регіону.

Для того, аби модернізувати країну, працювати над її, справді, кращим майбутнім, потрібно бути не політиканом-балаболкою, а людиною дії! Саме таким, молодим, активним, інтелектуальним і сповненим бажання, допомагає відбутися Студреспубліка, і КСУ – один із базових у цій справі проектів.

«Кращий студент України» — перемога за творчими, розумними та впевненими в собі студентами!

За довідками звертатися: (044) 529-13-75.
Із питань медіа та партнерства: бренд-менеджерка Віра Андріюк (097) 883 22 26, brand-manager@studrespublika.com

Положення про КСУ  
Регіональні координатори, дати та місця проведення «регіоналок» КСУ     
Плакат КСУ
Фінал конкурсу «Кращий студент України-2016»  
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Студреспубліки