fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
11-09-2019 / Новини Cтудреспубліки /  Україна

Ти знаєш що ТИ людина?

Метушня, суб-фести, змісти, боротьба за майбутнє, за прогрес, факультативи експертів/ок, всі регіони, туси, двіж, море, пляж…. Зупинись, хвилинку, ми маємо, що тобі сказати! Це щось – Щось надто важливе, аби пропустити, гортаючи стрічку Фейсбуку – це щось про людяність і милосердя. Це про суб-фестиваль «Добрі люде».  

23-26 серпня 2019р. на узбережжі Чорного моря відбувся фінал Студреспубліки-2019 на тему: «Суб’єкт модернізації – відповідальність Покоління». Подія була неймовірно насиченою, як змістовною роботою, так і добрими справами наших активістів/ок. Детально про все в постматеріалі.

Республіканці ніколи не здаються, і навіть у шаленій метушні та купі роботи завжди знайдуть хвилинку, аби зробити добру справу. Терміново знайти телефон для роботи оргів/инь? Не проблема. Популяризувати інформацію про факультатив? Нема питань. Проконсультувати суб-фестерів/ок, допомогти порадою, посміхнутися втомленим від драйву активіст(к)ам, підтримати заклопотаних – це справа честі.


Вже другий рік поспіль ми шукали вас – Добрі Люде, і цього року вас було чимало. Від простого/ї учасника/ці, який/а охоче допомагає принести стільці, водичку чи ще щось, або й ті, які і кровотечу на ходу зупинять, і «Містера» поставлять. Усі ви, Добрі Люде – і справжні патріот(к)и, і пасіонарії. Але ж у кожній справі можна визначити кращих із кращих, і цього року найдобрішою людиною Студреспубліки визнано Наталію Костинюк (Чернівецька обл.).


Майбутнє – відповідальність Покоління, а починається відповідальність із доброти. Долучайтеся щоденно!

Аналітика гри-2019 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Марія Корабельнікова