fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
15-08-2019 / Новини Cтудреспубліки /  Україна

Зробимо світ добрішим!

«Лише добро одне безсмертне, зло подовгу не живе!», — Шота Руставелі. Як зміниться світ навколо, якщо ми станемо уважнішими до людей поруч? Як стати натхненниками/цями творення добра, агент(к)ами добрих змін, рушіями/йками морального прогресу? Запрошуємо взяти участь у суб-фестивалі «Добрі люде», щоб під час фіналу Студреспубліки-2019 знайти відповіді на ці запитання разом!

Лід у серці тане, коли його торкається доброта. Світлі моменти творення добрих справ – це те, що зігріває наші серця. Це має змогу відчути кожен/на учасник/ця суб-фесту «Добрі люде», який пройде на фіналі ХХI Студреспубліки 23-26 серпня 2019р. на узбережжі Чорного моря у Лазурному (тема: «Суб’єкт модернізації – відповідальність Покоління»). Деталі й цікавинки – нижче.

Високий дух, добре серце, щирість – це те, чого сьогодні і завжди так потребує суспільство. Суб-фестиваль «Добрі люде» покликаний навчити нас цінувати одне в одному такі чесноти як чесність, щирість, любов до ближнього, самопожертва, порядність, великодушність, доброзичливість і людяність.


 

 

 

 

 

 

Взяти участь у суб-фестивалі «Добрі люде» може як людина одноосібно, група людей і навіть регіональна делегація в цілому. Оцінюватиметься суб-фестиваль за 2-ма критеріями:

  • добрі справи з моменту анонсу до фіналу Студреспубліки (це може бути реалізація власного соціального проекту/акції/ініціативи, участь у республіканському соціальному проекті «Кошик (Корзинка)» або допомога людям, які її потребують);
  • добрі справи безпосередньо на фіналі ХХІ Студреспубліки-2019 (допомога людям навколо, реалізація соціального проекту на території проведення фіналу).

Відповідальні громадяни, пасіонарії, волонтер(к)и, альтруїст(к)и, ми вас усіх дуже-дуже чекаємо! Проходьте онлайн-реєстрацію:

Нумо разом перевіримо, чи може доброта перевернути цей світ? Яка, взагалі, модернізація, якщо й далі будемо злі?!

Деталі – у куратора мульти-фестивальної частини Олега Слизька, 097 929 81 33, olehslyzko@ukr.net

Як проходив суб-фестиваль «Добрі люде» на фіналі Студреспубліки-2018
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Олена Ольховик