fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
11-09-2018 / Новини Cтудреспубліки /  Україна

Будьмо добрими, люде!

Як часто ми зміщаємо фокус із самих себе, щоб подумати про потреби інших людей? Чи розуміємо ми по-справжньому важливість взаємодопомоги? Чи готові продовжувати допомагати одне одному, незважаючи на соціальну апатію, яка все більше охоплює маси і навіть актив? «Так», — на практиці відповідали учасники/ці суб-фестивалю «Добрі люде» на фіналі ХХ ювілейної Студреспубліки.

24-27 серпня 2018р., присвячені пошуку прогресу та миру в Україні та на планеті, були насиченими днями, протягом яких ми вкотре впевнилися, що тільки за умови взаєморозуміння та взаємопідтримки у нас може все вийти. Детальніше – читайте в постматеріалі.

Взяти участь в новому суб-фестивалі «Добрі люде» можна було як одноосібно, так і групам людей і навіть цілим регіональним делегаціям. Оцінювалася участь у суб-фесті за 2-ма критеріями. Перший — добрі справи з моменту анонсу суб-фестивалю до фіналу Студреспубліки. Це міг бути власний проект чи ініціатива, участь в якійсь соціальній акції, у т.ч. у республіканському соціальному проекті «Кошик (Корзинка)» чи просто допомога людям, які її потребують. Другий критерій — добрі справи безпосередньо на фіналі ХХ Студреспубліки-2018, участь у «Квесті допомоги» та реалізація соціального проекту на території фіналу.

За першим критерієм перевагу отримали студреспубліканці Полтавщини, які долучилися до акції «Маю право на своє паркувальне місце», під час якої активісти нанесли розмітку паркувальних місць для людей із обмеженими можливостями.

 

 

 

 

 

 

 

Безпосередньо під час фіналу ХХ Студреспубліки всі бажаючі мали змогу долучитися до «Квесту допомоги», основна суть якого полягала у наданні допомоги ближньому за власної ініціативи та чуйності у випадку запиту на допомогу. Учасники/ці отримували бали, які в підсумку сумувалися та впливали на командний результат.

Під час «Квесту допомоги» учасники/ці суб-фестивалю «Добрі люде» проявляли доброту, відповідальність, довгу добру волю, допомагаючи в усьому: в облаштуванні факультативного майданчику, приносили воду на майданчики спортивних активностей «Республікади», поширювали випуски газет «Хроніки» та «ЗаДіло!», наводили порядок у місцях безлічі активностей, навіть у прасуванні допомагали. Кожна позитивна справа має дуже важливе значення для країни Студреспубліки!

 

 

 

 

Також завданням у рамках суб-фесту «Добрі люде» була реалізація власного соціального проекту. До нього учасники/ці підійшли з особливою відповідальністю. Студреспубліканці проводили опитування, знімали відеоролики про важливість екології, організовували майданчики для діалогів. Зокрема, соціальний проект-переможець, реалізований ігровою політичною партією «Синє вугіллячко», мав на меті: об’єднання людей із різних регіонів і обговорення гострих соціальних питань. Проект мав назву «Україна — одне ціле!». Під час заходу учасники/ці дискутували на важливі соціальні теми, обговорювали свої ініціативи та проекти, активно допомагали порадами одне одному, ділилися досвідом. Проект показав, що молодь із різних регіонів чудово ладнає між собою і що досягти прогресу можна тільки завдяки змістовному діалогу.

Чимало делегацій проявили солідарність і взяли участь у суб-фестивалі «Добрі люде». Особливо високу активність показали Донеччина, Вінниччина, Рівненщина, Полтавщина, Харківщина, Херсонщина, Київ, Волинь, Тернопільщина. У підсумку перемогу у суб-фесті «Добрі люде» здобула команда «Синє вугіллячко» з Донеччини. Вітаємо!

Всі учасники/ці суб-фесту вкотре впевнилися у важливості підтримки, розуміння та взаємодопомоги і довели, що разом ми можемо набагато більше, ніж поодинці.

Аналітика гри-2018
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Олена Ольховик