fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
19-08-2018 / Новини Cтудреспубліки /  Україна

Добрі люде, відгукніться!

Чи готові ми продовжувати допомагати одне одному, незважаючи на соціальну апатію, яка все більше охоплює маси і навіть актив? Чи можливе досягнення прогресу і миру без взаємодопомоги і змістовної комунікації? Як часто ми задумуємося про те, що одна наша, здавалося б, незначна справа може змінити життя не лише однієї людини, а й країни й планети в цілому, матиме вплив на хід історії? Без солідарності – ну ніяк не вийде: робімо добро разом! Долучайтеся до нового суб-фесту «Добрі люде»!

Подробиці проведення і як долучитися до, мабуть, найблагороднішої активності на фіналі XX ювілейної Студреспубліки з 24 по 27 серпня 2018р. на узбережжі Чорного моря – деталі нижче.    

Час кожному/ій ще раз проявити силу доброти й любові, довгу добру волю на суб-фестивалі «Добрі люде». Ми разом будемо робити добрі справи, допомагати одне одному, відповідаючи на потреби різних людей — і дальніх, і ближніх.

Невипадково, що такий новий суб-фест з’явився саме під ювілейну тему-2018: «Як досягти прогресу і миру в Україні та на планеті». Одна з ключових тем для миру та прогресу – солідарність. Тож, запрошуємо на суб-фест для людей, які розуміють, що відповідальність починається з кожного з нас, але спільними зусиллями ми можемо зробити значно більше, ні – можемо зробити все, що завгодно.

Взяти участь в суб-фестивалі «Добрі люде» може як людина одноосібно, група людей і навіть регіональна делегація в цілому. Оцінюватиметься суб-фест за 2-ма критеріями:

  • добрі справи з моменту анонсу до фіналу Студреспубліки (це може бути свій власний проект чи ініціатива, участь в якійсь соціальній акції, у т.ч. у республіканському соціальному проекті «Кошик (Корзинка)» чи просто допомога людям, які її потребують);
  • добрі справи безпосередньо на фіналі ХХ Студреспубліки-2018 (допомога в оргкомітеті і взаємодопомога, реалізація соціального проекту на території фіналу).

Відповідальні громадяни, пасіонарії, волонтер(к)и, альтруїст(к)и, ми вас усіх дуже чекаємо!

Довіра, розуміння, підтримка – це те, що нам надзвичайно необхідно для досягнення прогресу і миру в Україні та на планеті, тому долучайтеся до команди соціально-активних учасників/ць із усієї України на ХХ ювілейній Студреспубліці, реєструйтеся онлайн:

Кураторка суб-фестивалю Олена Ольховик відповість на всі запитання: 050 821 23 26, holkhovyk11@gmail.com
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Олена Ольховик