fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
06-07-2018 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  Дніпропетровськ

Студреспубліка Dnepr Style-2018 — найнепередбачуваніша СР століття

Традиційно Дніпропетровський регіональний етап ХХ ювілейної Міжнародної програми «Студентська республіка-2018» відбувся на Монастирському острові в останні вихідні червня. Тема цього року: «Як досягти прогресу та миру на Дніпропетровщині». Кількість учасників/ниць сягала 350 осіб, більшість із яких — уже досвідчені студреспубліканці/ки, тож ця ювілейна Студреспубліка була приречена на успіх [+ відео].

Масова, галаслива, змістовна і дуже інтенсивна – це все про Дніпропетровську Студреспубліку. Що вона подарувала учасникам/цям, чим дивувала та хто ж нестиме почесне звання Студмера і депутатів/ок Студмагістрату – читайте в підсумковому матеріалі.

Окрім традиційних суб-фестивалів, на кшталт конкурсу краси особистості «Перша Леді» (переможницею стала студентка Дніпровської державної медичної академії Анастасія Саніна), «Квест-фестивалю», «Глоубел флешмобу», за які команди також отримували бали, на території самої Студреспубліки було проведено 25 додаткових суб-фестів. Учасники/ці мали змогу вибороти бали для своїх команд у спортивних, інтелектуальних і творчих змаганнях.

 

 

 

 

 

 

 

Варто зазначити, що унікальність Студреспубліки Dnepr Style та її несхожість на інші полягає саме в різноманітті факультативів. Щодня політиками/есами обговорювались і висувались ідеї, впроваждення яких мало на меті покращення життя громадян Студреспубліки. Були ухвалені наступні закони:

 • про посилення охорони території проведення СР;
 • про пожежну безпеку на території СР;
 • про поширення робочих місць для медичного персоналу з метою забезпечення охорони здоров’я громадян і гостей СР.

 

 

 

 

Цікавим та ефективним нововведенням цього року стала організація судових процесів. Верховний суддя Дніпропетровської Студреспубліки вирішував спірні питання, приймав позиви та розглядав скарги, спираючись виключно на Положення Студреспубліки та законодавство України. Тож, усі законопроекти політиків/ес мають юридичне підґрунтя та готові до впровадженння.

 

 

 

 

За результатами дебатів і виборів, новим Студентським мером-2018/2019 у Дніпрі було обрано студента Дніпровської державної медичної академії Костянтина Гальцева, автора законопроекту про охорону здоров’я на СР.

Місця в Студентському магістраті Дніпропетрвщини були розподілені наступним чином:

 • Владислав Баранчук – Дніпровська державна медична академія;
 • Богдан Войченко — Університет митної справи та фінансів;
 • Олексій Кізін — Національний технічний університет «Дніпровська політехніка»;
 • Олександр Кінебас — Український державний хіміко-технологічний університет;
 • Юлія Кононенко — Дніпропетровський державний аграрний-економічний університет;
 • Роман Манін — Дніпропетровський національний університет залізничного транспорту ім. академіка В.Лазаряна;
 • Олександр Рашкевич — Дніпровська державна медична академія;
 • Владислав Рудь — Дніпровський національний університет ім. Олеся Гончара;
 • Микола Ткаченко — Дніпровський національний університет ім. Олеся Гончара;
 • Христина Шерстюк — Національна металургійна академія України.

Поточні бали команд упродовж 3-х днів сумувались, але картина до останнього не була ясною, через що цьогорічний мульти-фестиваль вважається найнепередбачуванішим. Також уперше за весь час проведення Студреспубліки злагодженість команди оргкомітету та співпраця з командами забезпечили випередження таймінгу в середньому на 1,5 год.

За загальним заліком переможні місця розподілилися наступним чином: І місце — Дніпровська державна медична академія; ІІ місце — Дніпровський національний університет ім. Олеся Гончара; ІІІ місце — Український державний хіміко-технологічний університет.

Отже, спільною думкою учасників та організаторів було єдине: Студреспубліка Dnepr Style-2018 пройшла дуже вдало, всі сили, вміння, інтелект і креативність будуть продемонстровані вже 24-27 серпні на фіналі ювілейної ХХ Студреспубліки на березі моря.

Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Дніпропетровської Студреспубліки