fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
27-06-2017 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  Дніпропетровськ

Пригоди дідів і новачків

З 30 червня по 2 липня 2017р. на Монастирському острові в рамках святкування Дня молоді по традиції відбудеться Дніпропетровський регіональний етап Міжнародної програми «Студентська республіка». Тема Студреспубліки-2017 відповідальна: «Освіта — ключовий напрямок нової індустріалізації Дніпропетровщини».

Цього року мульти-фестиваль уже в 18-й раз збирає молодіжних лідерів, найактивніших, спортивних і творчих учасників. У мульти-фестивалі візьмуть участь студенти з Дніпра, Кривого Рогу та Каменського (Дніпродзержинська). Чим вони будуть займатися, як добиватися, щоб їх визнали кращими, що з себе на цей раз буде представляти наметове містечко — в анонсі події.

Протягом 3-х днів 450 учасників із 15 команд будуть боротися за звання кращого вишу регіону, а також проведуть вибори Студентського мера та депутатів Студентського магістрату Дніпропетровщини.

Усі 3 дні учасники регіональної Студреспубліки будуть жити в наметовому містечку, створюючи молодіжну державу зі своєю політикою та економікою. Цього року, звісно, на вас чекає змістовна оргдіяльнісна гра.

Особливість мульти-фестивалю в тому, що він проходить у ритмі нон-стоп: спортивні змагання по волейболу змінюють гру в «Що? Где? Коли?», «Дебати» переходить у майстер-клас із рукопашного бою чи слеклайну. Кожен день починається з БУНТа, а вечір закінчується яскравою розважальною програмою на сцені, де проходять «Кубок КВН», «Перша Леді» та гала-концерт. Також традиційно проводяться змагання з пляжного волейболу та футболу, «Студентської Мафії», колісниці, оцінка табору, «Квест-фестиваль» та інші цікаві суб-фести. Для найбільш творчих відбудеться поет-вечір.

dsc_7832_1500x1000-280616

 

 

 

 

 

Від учасників такого глобального проекту потрібно багато сил і умінь працювати в команді, а також правильно розподілити час і ресурси. Багато вишів починають цілеспрямовану підготовку за 3-4 місяці – проводять власну піар-кампанію, йде відбір учасників, готують реквізит. Крім студентів, у боротьбу також традиційно включена й команда «Дідів», яка складається зі старожилів Студреспубліки. Деякі її учасники спеціально приїздять на мульти-фестиваль із інших міст і навіть країн.

Для того, щоб стати учасником Дніпропетровської Студреспубліки, потрібно пройти спеціальну онлайн-реєстрацію:

Крім того, перед мульти-фестивалем учасники проведуть суботник на Монастирському острові та «СтудПоляну» — тренінги для командної роботи. Гостем події може стати кожен бажаючий, організатори готують багато цікавих майстер-класів і зустрічей. Студреспубліка-2017 запрошує всіх жителів міста провести чудові вихідні разом!

Додаткову інформацію дізнавайтеся у регіональної координаторки Дніпропетровської Студреспубліки-2017 Уляни Шумей, 066 64 97 606.
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Дніпропетровської Студреспубліки