fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
25-06-2017 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  Україна

Із Днем молоді! Днем Конституції України!

14054377_1137499262962543_8976059976483670556_o (1)Павло Вікнянський: «Молодь — це ті, хто не бояться йти до кінця і боротися, ті, хто не зіпсовані баблом і мейнстримом, а справді щиро вірять у те, що Україна підніметься і обов’язково ввійде до топ-20 розвинених країн світу. Ми, республіканці, не лише віримо, але й кожен день робимо маленькі та великі вчинки, аби ця мрія максимально швидко стала реальністю. Усупереч усьому!».

Далі — привітання лідера республіканців України Павла Вікнянського з Днем молоді.

Друзі та подруги, щиро вітаємо з Днем молоді та Днем Конституції України!

Енергійні, амбітні, вперті, вимагають більшого, шукають правду. Це молодь! Ті, хто не бояться йти до кінця і боротися, ті, хто не зіпсовані баблом і мейнстримом, а справді щиро вірять у те, що Україна підніметься і обов’язково ввійде до топ-20 розвинених країн світу. Ми, республіканці, не лише віримо, але й кожен день робимо маленькі та великі вчинки, аби ця мрія максимально швидко стала реальністю. Усупереч усьому!

Міжнародна програма «Студентська республіка», photo_2017-06-25_20-16-08 (1)«Зимова Студреспубліка», «Кращий студент України», «Новий старт», Громадянські лекторії — ці та багато інших потужних активностей, які щорічно проводить Студреспубліка, дозволяють нам разом із вами — наші учасники, активісти, просто молоді духом, небайдужі громадяни України — працювати над великими ідеями, над справжньою модернізацією нашої країни в інтересах звичайної людини.

Сьогодні ми вітаємо всіх республіканців, усіх громадян! Хочемо побажати нам миру, розуму, сил і позитивного настрою, незважаючи ні на що! Тоді прийде перемога!

Також вітаємо вас із хвилею регіональних Студреспублік, які розпочалися і тривають по всій Україні, не пропустіть! Кайфу при вирішенні нашого спільного рівняння для успіху України та світу: «освіта = нова індустріалізація = модернізація» 😊

Слава Республіці! Прогрес переможе!

 

З повагою, від імені всієї команди республіканців,

Лідер Студреспубліки
Павло ВІКНЯНСЬКИЙ
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Студреспубліки