fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
27-06-2020 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  Україна

Із Днем молоді! Днем Конституції України!

Павло Вікнянський: «Щиро вітаємо! Молодим усе до снаги! Молоді завжди робили революції і долали неподолане. Врятувати Україну і добитися тут якісного, гарного життя для всіх людей — це єдина достойна задача для нашого Покоління. Спільна справа Покоління Республіки. І ми, республіканці, готові до таких надзусиль, до такої відповідальності!»

Далі — привітання лідера республіканців України Павла Вікнянського із Днем молоді та Днем Конституції.

Подруги та друзі, щиро вітаємо з Днем молоді та Днем Конституції України!

Молодим усе до снаги! Молоді завжди робили революції і долали неподолане. Молодість не має жодних обмежень.

Молодість — це прогрес!

Молодість — це коли ми здатні перевертати гори, коли майбутнє — ось, протягни лиш руку до зірок.

Молодість — це не бути боягузом, дурнем, ледарем, пристосуванцем, циніком і жлобом.

Молодість — це, коли віримо людям і віримо в людство.

Молодість — це дихати повною груддю, це обіймати весь світ, це радіти від того, що ти — достойний громадянин своєї України, бо любиш інших й інакших.

Врятувати Україну і добитися тут якісного, гарного життя для всіх людей — це єдина достойна задача для нашого Покоління. Спільна справа Покоління Республіки.

Ми, республіканці, не лише віримо, але й кожен день робимо маленькі та великі вчинки, аби ця мрія максимально швидко стала реальністю. Попри все!

І ми, республіканці, готові до таких НАДЗУСИЛЬ, до такої відповідальності!

Міжнародна програма «Студентська республіка»«Зимова Студреспубліка»Громадянські лекторії«Кращий студент України»«Новий старт» — ці та багато інших потужних активностей, які вперто та якісно, з року в рік проводить Студреспубліка, дозволяють нам разом із вами — наші учасники/ці, активіст(к)и, просто молоді духом, небайдужі люди — працювати над великими ідеями, над справжньою модернізацією нашої країни і світу.

Саме ми роками працюємо над Стратегією-2050 для України — заради входження України до топ-20 найбільших розвинутих держав світу, саме ми ініціювали створення та прийняття всім народом на референдумі нової, Інноваційної Конституції, більше того — ми у команді кращих фахівців/чинь підготували її нову редакцію і навіть здійснили законні кроки для її ухвалення, але олігархічно-мафіозний режим піддав нас жорстким репресіям.

Вітаємо всіх республіканців/ок, усіх громадян/ок! Хочемо побажати нам миру, розуму, солідарності, позитивного настрою, віри в наші сили!

Також вітаємо вас із хвилею регіональних Студреспублік по всій Україні, долучайтеся! Тема-2020: «Надзусилля для прогресу та справедливості» — про те, як вирватися з болота деградації, в якому перебуває Україна, тому до солідарної праці, любі наші!

Слава Республіці! Прогрес переможе!

 

З повагою, від імені всієї команди республіканок і республіканців,

Павло ВІКНЯНСЬКИЙ
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Студреспубліки