fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
28-06-2019 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  Україна

Із Днем молоді! Днем Конституції України!

Павло Вікнянський: «Молодість не має обмежень. Вона належить тим, хто вміє жити. Брати по-повній і віддавати все. Радіти всьому новому і ділитися щедро, долати і перемагати, вірити в себе і світ. Бути щасливими на рідній землі – в Україні. Україна у топ-20 найбільш розвинутих країн світу – це достойна задача для цілого Покоління. Наша спільна справа. Слава Республіці! Прогрес переможе!»

Далі — привітання лідера республіканців України Павла Вікнянського з Днем молоді та Днем Конституції.

Друзі та подруги, щиро вітаємо з Днем молоді та Днем Конституції України!

Молодість не має обмежень. Вона належить тим, хто вміє жити. Брати по-повній і віддавати все. Радіти всьому новому і ділитися щедро, долати і перемагати, вірити в себе і світ. Бути щасливими на рідній землі – в Україні.

Україна у топ-20 найбільш розвинутих країн світу – це достойна задача для цілого Покоління. Наша спільна справа. Ми, республіканці, не лише віримо, але й кожен день робимо маленькі та великі вчинки, аби ця мрія максимально швидко стала реальністю. Усупереч усьому!

Міжнародна програма «Студентська республіка»«Зимова Студреспубліка», Громадянські лекторії, «Кращий студент України», «Новий старт» — ці та багато інших потужних активностей, які вперто та якісно, з року в рік проводить Студреспубліка, дозволяють нам разом із вами — наші учасники/ці, активіст(к)и, просто молоді духом, небайдужі люди — працювати над великими ідеями, над справжньою модернізацією нашої країни і світу в інтересах звичайного громадянина.

Саме ми роками працюємо над Стратегією-2050 для України, саме ми перші відкрито говорили про необхідність створення та прийняття всім народом на референдумі нової, Інноваційної Конституції, більше того — ми у команді кращих фахівців/чинь підготували її нову редакцію і навіть здійснили законні кроки для її ухвалення, але олігархічно-мафіозний режим жорстко нас репресував.

Вітаємо всіх республіканців/ок, усіх громадян/ок! Хочемо побажати нам миру, розуму, раціональності, позитивного настрою, відповідальності, віри у наші спільні сили та впевнено йти до перемоги.

Також вітаємо вас із хвилею регіональних Студреспублік, які тривають по всій Україні, долучайтеся! «Суб’єкт модернізації – відповідальність покоління» — та ще тема…, але без нас і вирішення надскладних задач шансів нема, тому до солідарної праці, любі наші!

Слава Республіці! Прогрес переможе!

 

З повагою, від імені всієї команди республіканців і республіканок,
Павло ВІКНЯНСЬКИЙ
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Студреспубліки