fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
12-07-2018 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  Чернігів

Очікуйте на наймасштабніший молодіжний мульти-фестиваль Чернігівщини

28-29 липня 2018р. на БВ «Фортуна» (Чернігів, Пролетарський гай) відбудеться наймасштабніша молодіжна подія цього літа у регіоні: Чернігівський обласний етап ХХ ювілейної Студреспубліки, яка кожного року об’єднує свідому, активну та рішучу молодь. Тема цьогорічної Гри: «Як досягти прогресу та миру на Чернігівщині». Реєструйтеся і ви!

Протягом 2-х днів молодь Чернігівщини буде активно обговорювати та представляти своє бачення розвитку регіону, і, звісно ж, обере нового Студентського/у мера/ку та Студентський магістрат Чернігівщини, які представлятимуть наш регіон на ювілейному фіналі Студреспубліки-2018 і будуть реанімувати молодіжну політику в області. Деталі – в анонсі.

Кожен учасник/ця мульти-фестивалю зможе взяти участь у оргдіяльнісній грі, попрацювати з однодумцями та, навпаки, з людьми із критичними, кардинально відмінними поглядами над головним питанням, над яким, на жаль, не задумуються високопосадов(и)ці – як досягнути прогресу й миру, що зробити, аби Чернігівщина була модернізованим і розвиненим регіоном, як зробити так, аби громадян(к)и жили достойно.

Звісно, ви матимете нагоду позмагатися в різноманітних суб-фестивалях: «Квест–фесті», «Студентській Мафії», Фото-конкурсі «Спалах емоцій», «Кубку КВН», Інтелектуальних іграх («Що?Де?Коли?»), спортивних турнірах, майстер-класах, тренінгах та інших цікавих, змістовних подіях.

Для участі необхідно обов’язково пройти онлайн-реєстрацію на сайті Студреспубліки:

Не забудьте поділитися інформацією з френд(к)ами, аби абсолютно всі чернігівчан(к)и, не залежно від віку, статі, ґендеру чи роду діяльності могли долучитися до найважливішої змістовної події регіону.

Детальна інформація — у регіональної координаторки Чернігівської Студреспубліки Надії Холявко, 093 582 51 65.
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Чернігівської Студреспубліки