fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
07-11-2016 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  Херсон

Запальні та безстрашні — чекаємо на вас!

KSU16 листопада 2016р. о 17:00 в Обласному палаці молоді, кращі студенти херсонських вишів змагатимуться у регіональному етапі конкурсу «Кращий студент України-2016».  Цього року захід проходитиме спільно з Обласною студентською радою при обладміністрації. Ти ще також маєш шанс узяти участь у найграндіознішому студентському конкурсі року.

«Кращий студент Херсонщини» чекає на активних, креативних і тих молодих людей, які здатні змінити рідний край і боротися за перемогу! Як стати учасником – читайте далі.

За звання Кращого студента (комплексна характеристика) будуть змагатися конкурсанти з 9 вишів: Херсонського державного університету, Херсонського національного технічного університету, Херсонського державного аграрного університету, Херсонської філії Національного університету кораблебудування, Херсонської державної морської академії, Херсонського економіко-правового інституту, Новокаховського політехнічного коледжу Одеського національного політехнічного університету, Херсонського музичного училища та Херсонського училища культури.

Також кожен виш подає кандидатури студентів по 8 номінаціям. Цього року нова «родзинка», нова номінація (див. перший пункт):

  • Кращий студент-фотограф;
  • Кращий студент-аналітик;
  • Кращий студент-громадський діяч;
  • Кращий студент-дизайнер;
  • Кращий студент-медійник;
  • Кращий студент-науковець;
  • Кращий студент-програміст;
  • Кращий студент-спортсмен.

Ти ще також маєш шанс узяти участь у найграндіознішому студентському конкурсі року. Потрібно лише пройти онлайн-реєстрацію на сайті:

За додатковими питаннями звертатися до координатора конкурсу Романа Ткаченка, 066 883 83 79.

Ти станеш не лише частиною студентського життя, але й частиною найкращих і найсміливіших студентів Херсонщини, зможеш випробувати свої сили та проявити себе з найкращої сторони. Не пропусти! Залишилося зовсім небагато часу!
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Херсонської Студреспубліки