fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
04-07-2016 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  Закарпаття

Закарпаття студреспублікує

Печать5-8 липня 2016р. на туристичній базі «Скалка» (с. Кам’яниця, Ужгородський р-н) відбудеться головна подія літа – Закарпатська Студреспубліка. Тема: «Позитивні сценарії модернізації Закарпаття: роль громад і молоді». Реєструйтесь онлайн і долучайтесь!

Що таке «Студентська республіка»? Складно описати кількома абзацами тексту, а атмосферу передати взагалі неможливо. Але ми спробуймо це зробити на прикладі Закарпатської регіоналки.

Потрібно туди приїхати, щоб все це відчути. Це окрема країна, в якій є свій кордон із митницею, закони і паспорти, органи влади, суд із прокурором, своє радіо і телебачення і постійна, практично цілодобова активність. Підйом о 8-й ранку, відразу «руханка», і пішло-поїхало. Часу мало, потрібно все встигнути.

Афіша Закарпатської Студреспубліки.Закарпатський регіональний етап Міжнародної програми «Студентська республіка» складається з суб-фестивалів, які проходять безперервно, з ранку до пізньої ночі, і їх кількість з кожним роком збільшується, кожен студент знайде тут собі заняття до душі. На вас чекають суб-фестивалі: «Перша Леді», «Містер Студреспубліки», Кубок КВН, «Мафія», «Квест-фест», змагання з футболу та волейболу, кельтські ігри, показові виступи кікбоксерів, «Битва екстрасенсів», шоу «Закарпаття має талант», гра в брейн-ринг, «Пекельна кухня», конкурс виконавців репу «8-а миля», конкурс ораторського мистецтва і навіть шоу «Холостяк».

На інтелектуалів очікує оргдіяльнісна гра на тему: «Позитивні сценарії модернізації Закарпаття: роль громад та молоді». Крім того, студенти сформують свої політичні партії, проводитимуть передвиборні дебати, вибори Студентського мера та депутатів Студентського магістрату. Існує навіть місцева конституція Студреспубліки і за її проект студенти голосували на виборчій дільниці.

Хочеш стати учасником цього мега-крутого мульти-фестивалю? Проходь обов’язкову, але дуже просту онлайн-реєстрацію:

У разі виникнення запитань, звертайтесь до лідера Закарпатської Студреспубліки Володимира Білонки, 050 525 17 47.
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Христина Личко