fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
14-11-2017 / Новини Cтудреспубліки /  Тернопіль

А як ви святкуватимете День студента?

Screenshot_317 листопада 2017р. о 18.00 у Тернопільському Центрі дозвілля та молодіжних ініціатив ім. Довженка більше 10 найкращих, найкреативніших і найхаризматичніших студентів із усіх вишів ІІІ-IV рівня акредитації Тернопільщини зберуться, аби позмагатися за звання «Кращого студента». Не пропустіть!

Запрошуємо тернополян провести День студента в чудовій і дружній атмосфері, повболівати за кльових учасників конкурсу та переконатися, що у рідному регіоні навчається достойна генерація майбутнього. 

На вас чекає чудове дійство, де найкращі студенти області позмагаються за звання «Кращого студента Тернопільщини (комплексна характеристика)». Аби отримати почесне звання, номінанти активно готуються, адже вони повинні ефектно представити себе, показати свій талант, а головне – презентувати власний соціальний проект. 

А на всіх студентів регіону, хто не встиг взяти участь у КСУ, чекає чудова новина. Ви зможете спробувати свої сили у 2-й частині конкурсу, де будуть визначені кращі студенти у 3-х номінаціях:

  • Кращий студент-громадський діяч Тернопільщини;
  • Кращий студент-науковець Тернопільщини;
  • Кращий студент-спортсмен Тернопільщини.

Для цього вам необхідно пройти обов’язкову онлайн-реєстрацію:

Решту деталей уже дізнаєтеся під час самого проведення КСУ 17 листопада. Тому приходьте, аби дізнатися подробиці та налаштуватися на участь у 2-й частині проекту, або просто, аби підтримати  друзів і весело відсвяткувати День студента.

За детальнішою інформацією звертайтеся до регіонального координатора проекту Назара Лиса (068) 621 98 97.
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Тернопільської Студреспубліки