fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
11-06-2018 / Новини Cтудреспубліки /  Волинь

Перші переможці Студреспубліки-2018 відомі

З 30 травня по 1 червня 2018р. на базі дитячого оздоровчого закладу «Сонячний» відбувся Волинський регіональний етап Міжнародної програми «Студентська республіка-2018». Тема цього року: «Як досягти прогресу та миру на Волині». Студентським мером став Дмитро Березюк, він разом із новообраним Студентським магістратом Волині готується, аби, серед іншого, гідно представити регіон на фіналі ювілейної ХХ Студреспубліки. 

Перша «регіоналка» — done. Про те, як усе відбувалося і які підсумкинижче.

Участь у Волинській Студреспубліці взяло 10 команд. Загалом на мульти-фестивалі побувало понад 300 людей. Розпочалася подія з урочистого відкриття, на якому виступили координаторка регіонального етапу Студреспубліки-2018 на Волині Наталія Богуш і голова ГО «Студентська рада Волині» Віталій Сніжко. Також із вітальним словом виступили директор Волинського обласного Центру туризму, спорту та екскурсій Леонід Толстіхін і співзасновник Громадянського руху «Свідомі» Павло Павлюк.

 

 

 

Представники/ці навчальних закладів Волині облаштували студентське наметове містечко. Найкраще, за оцінками спеціального журі, було у команди профкому Луцького національного технічного університету. Проводилися семінари й тренінги для активістів/ок студентського самоврядування. Спікер(к)ами були Яна Романюк (фасилітаторка Active Citizens), Петро Савчук (ректор Луцького національного технічного університету), Антоній Мельник (кандидат психологічних наук, доцент кафедри практичної психології та безпеки життєдіяльності СНУ ім. Л.Українки), Микола Собуцький (депутат Луцької міської ради), Віталій Сніжко (голова ГО «Студентська рада Волині»).

 

 

 

 

Першого дня Волинської Студреспубліки учасники/ці брали участь у «Дебатах», пограли у «Студентську Мафію». Серед змагань було й багато новинок. Команди боролися в інтелектуальній гру Mind Game, спробували свої сили під час гри у пейнтбол. Для того, щоб розважити команди, організатори підготували шоу «Давай одружимося». Ввечері було проведено нічний кіноперегляд, Фестиваль аматорського відео і Фото-конкурс «Спалах емоцій». Також у цей день учасники мульти-фестивалю з команди Волинського коледжу Національного університету харчових технологій влаштували справжнє фаєр-шоу.

 

 

 

 

Другий день розпочався з зарядки. Цей день був насичений спортивними змаганнями. Учасники позмагалися у пляжному волейболі, підніманні гирі, армреслінгу, перетягуванню канату, стрітболі, взяли участь у «Квест-фестивалі». Увечері насолодилися співами учасників у конкурсі «Голос Студреспубліки», посміялися не на жарт під час «Кубку КВН»

Останнього дня учасники/ці Волинської Студреспубліки обрали свого Студентського мера. Як не дивно, але цьогоріч абсолютну студвладу в області захопили студент(к)и Луцького національного технічного університету. Отже, Студентським мером став Дмитро Березюк, а депутатами Студентського магістрату були обрані:

  • Богдана Великопольська,
  • Анастасія Віжанська,
  • Денис Зубенко,
  • Василь Лотошинський,
  • Дарина Поліщук,
  • Юлія Пустовіт,
  • Роман Самуйло,
  • Тарас Спіжук,
  • Дмитро Терещук,
  • Олеся Федчик.

Студреспубліка – це простор для єднання студентства, обміну думками, поглядами і активною роботою над реальними змінами в рідному регіоні та п всій країні.

Вітаємо переможців і переможиць, до зустрічі на фіналі ювілейної ХХ Студреспубліки, яка пройде 24-27 серпня на узбережжі моря.
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Волинської Студреспубліки