fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
08-10-2016 / Новини Cтудреспубліки /  Україна

Вітаємо кращих мафіозі серед студентів

mafia_avaХто гарно працює, той має право на активний і цікавий відпочинок, як от гра в «Мафію»! На мальовничому узбережжі Чорного моря під Очаковом пройшла найочікуваніша подія літа для молоді всієї України й околиць – фінал Студреспубліки-2016. Традиційно у рамках мульти-фестивалю, щоб визначити кращого студента-мафіозі України, пройшла «Студентська Мафія».

З 24 по 27 серпня 2016р. на узбережжі Чорного моря 40 представників із усіх куточків України взяли участь у турнірі з інтелектуально-психологічної гри «Мафія», який вже 10 років поспіль проводиться під час фінального етапу Міжнародної програми «Студентська республіка» (цього року тема події була «Позитивні сценарії модернізації України: роль громад і молоді»). Пригадаємо, що перший турнір такого формату відбувся ще у 2006-му, і за цей час «Мафія» лише набирала оберти і врешті здобула популярність серед молодих українців.

29388504560_9b0bd132a5_o29568145022_af7650c4f9_o

 

 

 

 

 

 

 

dsc_1083Цього року участь у суб-фестивалі взяли вже досвідчені гравці. Про це свідчать результати запеклої боротьби аргументів і цікавих стратегій. До речі, мирні мешканці змогли лише двічі дати відсіч мафії, але все-таки підступні мафіозі довели свою перевагу і майже не давали шансів перемогти команді суперника.

Всі учасники протягом 3-х діб відіграли серію відбіркових ігор, де була виявлена краща десятка, яка і вирішувала у фіналі хто саме гідний носити звання переможця, забрати кубок і отримати можливість зіграти у «Мафію» на світовому рівні (бо виграно право участі у світовому турнірі).

У топ-десятку потрапили: «Міхей» (м. Чернівці), Spatz (м. Луцьк), «Дорош» (м. Дніпро), «Зебра Віктор» (м. Дніпро), Dooo (м. Луцьк), «Мир» (м. Кропивницький/Кіровоград), Immortal (м. Миколаїв), «ПП» (м. Київ), «Сатанюга» (м. Рівне), Foxy (м. Полтава).

hjmhit8fk8photo510933265653278945

 

 

 

 

 

 

Вітаємо переможців: I місце – Андрій Острєв, нік Immortal (м. Миколаїв), II місце – Єгор Мірошниченко, нік «Мир» (м. Кропивницький/Кіровоград), III місце – Олена Курішко, нік Foxy (м. Полтава).

img_8336

«Мафія» — не просто весела гра, а ще й тренування розуму й ораторської майстерності, спосіб знайти нових друзів і виграти приємні подаруночки. Тож, готуйтеся до гри вже зараз, аби показати всім свої здібності на наступній зустрічі студреспубліканців! Чекаємо саме на тебе!

Аналітика гри-2016
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Дмитро Кандиба