fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
28-09-2017 / Новини Cтудреспубліки /  Україна

Уряд чи опозиція – хто кого?

Tar_PH-0659-1У рамках наймасштабнішої події року – фіналу XIX Студреспубліки під Очаковом (тема якої: «Освіта – ключовий напрямок нової індустріалізації України») пройшов суб-фестиваль «Дебати». Учасники всеукраїнського турніру показали достойну сутичку Уряду й Опозиції і вміння перемагати за допомогою сильніших аргументів, а не банального популізму.

Як усе проходило і хто переміг на турнірі – читайте далі.

Раунди проходили за Британським форматом Парламентських дебатів, де беруть участь 4 команди по 2 людині у кожній. Дві команди — відстоюють лінію Уряду та намагаються провести власний законопроект (тему) за допомогою аргументації за дану позицію, а дві інші команди — виконують функцію Опозиції, їх основне завдання – конструктивно критикувати позицію уряду та будувати власні аргументи проти цього законопроекту (теми).

IMG_3350IMG_3334-1IMG_20170826_113627-1

 

 

 

 

 

Після відбіркових раундів, Screenshot_1(4)у яких взяли участь команди практично з усіх куточків України у фінал турніру, що проходив 26 серпня 2017р. потрапили кращі з кращих дебатерів Студреспубліки-2017. Суддівська колегія у складі куратора суб-фесту Максима Красікова і досвідченої учасниці та судді Парламентських дебатів, Студентської мерки Київської області Тетяни Лаговської, підготували для фіналістів цікаву тему, звісно, у рамках великої теми всієї Студреспубліки-2017: «У 2025р. компанія Space X та її засновник і директор Ілон Маск збираються доставити перших людей на Марс з ціллю побудови першої в історії земної колонії на іншій планеті. Ця палата зобов’яже Ілона Маска передати контрольний пакет акцій компанії Space X державі у разі успішності цієї місії».

Фінал турніру відбувся яскравим і насиченим, кожна палата показала значні знання по даній темі, її позиції були доволі сильними, і суддям довелося довго радитись з приводу визначення команди-переможниці. За результатами підсумкового раунду нею стала команда «Чебурулху» у складі Іллі Ковтонюка та Святослава Смика, а кубок заслужено їде на Волинь.

IMG_3347-1

Тож, чекаємо на регіональних і фінальній ювілейній XX Студреспубліці та суб-фесті «Дебати» наступного року.
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Максим Красіков