fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
01-08-2017 / Новини Cтудреспубліки /  Україна

Для амбітних і цілеспрямованих – дебати

Під час фіналу Міжнародної програми «Студентська республіка», що пройде 24-27 серпня 2017р. на Чорноморській косі, під Очаковом, відбудеться суб-фестиваль «Дебати». Цього року тема: «Освіта – ключовий напрямок нової індустріалізації України». Як тоді потрапити на молодіжний мульти-фест, де буде близько тисячі най-най-найкращих?

Якщо ти є амбітною та цілеспрямованою молодою людиною, вміло відстоюєш думку, тоді приходь і спробуй свої сили в «Дебатах». Деталі та те, як потрапити на фінал Студреспубліки — нижче.

SR-2017-avaДебати є видом інтелектуальної суперечки, в якій сторони у чітко сформованих командах відстоюють обрану точку зору. Дебати допомагають розвивати ораторські та комунікативні навички, критичне мислення, вміння відстоювати власну позицію й аргументовано доносити її до інших людей. Ось чому сотні тисяч студентів із понад ста країн світу змагаються між собою на турнірах локального, національного та світового рівня.

Недарма серед відомих дебатерів були майже всі останні прем’єр-міністри Великої Британії, у т.ч. і нинішня Тереза Мей, політики, суспільні діячі, актори, зірки шоу-бізнесу (Опра Вінфрі, Бред Пітт тощо). Є дебатери і серед українського істеблішменту, наприклад, Леся Оробець, екс-народна депутатка, Олександр Купрієнко, переможець «Дебатів» на фіналі Студреспубліки-2007, і Дмитро Хозін – діючі депутати Дніпровської міськради.

Турнір проходитиме у Британському форматі Парламентських дебатів і буде складатися з відбіркового раунду та фіналу. У ньому візьмуть участь команди з усієї України.

А для цього не забудьте пройти онлайн-реєстрацію:

Всі деталі можна дізнатися у куратора суб-фестивалю Максима Красікова, 093 14 28 187, dniproschooldebate@gmail.com

Як проходили «Дебати» на фіналі Студреспубліки-2016
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Максим Красіков