fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
06-10-2019 / всі теми /  м. Київ

«Творчість живе в мені»

Нещодавно у Національному музеї літератури України відбулася подія під назвою «Нова доба: поезія з фідбеком» – зустріч із Миколою Кучерявим, Студентським мером Києва, репером, поетом, переможцем Music Live Awards і «Леся-фесту», що відбулися під час фіналу Студреспубліки-2019.

25 вересня 2019р. у рамках спільного проекту Національної спілки письменників України та Національного музею літератури України, партнером якого виступила Студреспубліка, пройшов перший власний творчий вечір Миколи Кучерявого. Які твори читав та які композиції виконував молодий автор – читайте далі.

Микола Кучерявий – лауреат вокального конкурсу «Україна єднає світ-2019», один із переможців всеукраїнського студентського конкурсу поезії «Молодість. Любов. Весна» у 2018 і 2019рр., учасник вокальної студії VoytVoice, громадський діяч, волонтер. На творчому вечорі поет читав вірші та співав авторські пісні від 2014р. по сьогоднішній день, заявивши: «Це остання нагода почути мої старі вірші, я сідаю писати кардинально новий матеріал, а теперішній залишаю на пам’ять історії».

 

 

 

 

 

 

 

Публіка була різною: від студентів/ок до членів/кинь Національної спілки письменників України, куратором та модератором заходу була Єля Дорофієвська, прес-секретар НСПУ, експерт фіналу ХХI Студреспубліки.

Слухачі задавали питання поету, наприклад, чи рахує він себе поетом, нащо Микола відповів словами Василя Стуса: «Я не поет, а просто людина, яка пише вірші, поет – це високе звання».

Завершенням вечора став неочікуваний виступ поета, члена Спілки письменників України Івана Левченка, який написав поезію до творчого вечора Миколи «Реп сивого поета» та подарував власну збірку віршів «Тюльпани вдячності».

Загалом, вечір видався дуже атмосферним. Як сказав сам автор: «Власний творчий вечір відрізняється від фестивалів і концертів своєю мелодією та ритмікою сердець, які б’ються в один такт із артистом».
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Микола Кучерявий