fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
04-08-2019 / Новини Cтудреспубліки /  Тернопіль

Тернопільщина готова до відповідальних перемог

Тернопільський обласний етап Міжнародної програми «Студентська республіка» відбувся на тему «Суб’єкт модернізації Тернопільщини відповідальність Покоління». Тема є надактуальною, бо у часи невігластва, коли ледь не кожен думає, що він «самий розумний», а всі навколо – несповна розуму та «зрадники», саме тоді й розпочинається усвідомлення справжньої цінності освіти як фундаменту розвитку особистості, суспільства загалом та відповідальності, яка проноситься через покоління [+ відео].

Головним завданням було написання позитивної програми розвитку активного студентського руху Тернопільщини, обрання нового Студмагістрату і Студмера/ки. Учасники/ці моделювали та розробляли сценарії розвитку студентського самоврядування у своїх вишах. Під час роботи студент(к)и поділились на декілька таборів, які пізніше перетворилися у студентські партії. Деталі про цьогорічні Тернопільські Студреспубліку та конкурс краси «Перша Леді» – нижче.

У море позитиву, інтелектуальної роботи, спілкування й активного проведення часу 28-30 червня 2019р. поринули молоді, завзяті й небайдужі до долі свого регіону учасники/ці Тернопільської Студреспубліки-2019. Вони протягом 3-х днів моделювали сценарії розвитку регіону, шляхом участі в оргдіяльнісній грі. Новинкою цього року стало активне використання нових технологій під час роботи, створення груп у Viber, активне залучення до ОДГ навіть тих гравців/чинь, які фізично не могли бути присутніми.  

Депутат(к)ами Студентського магістрату Тернопільщини-2019/2020 обрано найкращих, котрі й будуть готувати команду, яка гідно має репрезентувати наш регіон на фіналі ХХI Студреспубліки до Дня незалежності, 23-26 серпня, на самому березі Чорного моря. До речі, долучайтеся, реєструйтеся:

Також нова Студвлада впродовж року активно втілюватиме свою виборчу програму на теренах Тернопільщини. Депутат(к)ами Студентського магістрату стали:

  • Ірина Балящук – студентка Тернопільського національного педагогічного університету;
  • Михайло Боднар – студент Тернопільського національного педагогічного університету;
  • Руслан Вощило – студент Коледжу економіки, права та інформаційних технологій;
  • Юлія Генсерук – студентка Тернопільського національного педагогічного університету;
  • Максим Гучак – студент Тернопільського національного економічного університету;
  • Денис Дисевич – студент Коледжу економіки, права та інформаційних технологій;
  • Назар Калінін – студент Тернопільського національного технічного університету ім. Івана Пулюя;
  • Аліна Кутник – студентка Тернопільського національного економічного університету;
  • Юлія Шмиговська – студентка Тернопільського національного економічного університету.

Обрано й нового Студентського мера Тернопільщини, ним став Андрій Крупа – студент Тернопільського національного економічного університету.

В якості експертів ОДГ було запрошено: першого Студентського мера Тернопільщини-1999/2000 Сергія Юзика, який сьогодні є працівником Пластового центру Тернополя; першого голову оргкомітету з проведення Студреспубліки-1999/2000 Богдана Рокочого, він є директором Тернопільського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді; начальника відділу сім’ї та молоді Тернопільської міської ради в 1999р. Олександра Романцова; керівника ігрової частини Студреспубліки-1999/2000 Віктора Уніята, зараз є головним редактором обласної газети «Свобода», голову Тернопільської молодіжної організації НДЛМ у 1999р. Андрія Зозулю, який сьогодні є успішним підприємцем.

 

 

 

 

 

 

 

 

15 липня в продовження регіональної Студреспубліки-2019 відбувся конкурс краси особистості «Перша Леді-2019». У боротьбі за титул найкрасивішої перемогла Еріка Гевко, студентка Тернопільського національного економічного університету. «Перша Леді» відрізняється від інших конкурсів краси тим, що обов’язковою умовою є власний благодійний проект кожної учасниці. Переможниця проведе благодійну акцію в реабілітаційних центрах у рідному м. Чорткові для дітей з обмеженими можливостями. «Основним завданням мого благодійного проекту – привернути увагу держави та суспільства на дітей з інвалідністю, довести, що вони такі самі люди, як і ми», – розповідає Еріка Гевко.

 

 

 

 

 

 

 

 

Студреспубліка об’єднала студентів/ок із різних навчальних закладів, надала кожному/ій нові знайомства, емоції та враження. Тернопільська делегація готова йти вперед, готова до фіналу Студреспубліки, готова до серйозних завдань і відповідальних перемог.
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Тернопільської Студреспубліки