fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
26-06-2019 / Новини Cтудреспубліки /  Тернопіль

Достойна Студвлада – достойно представлятиме Тернопільщину

З нагоди відзначення Дня молоді та святкування Дня Конституції 28-30 червня 2019р. у КП «Тернопільський центр дозвілля та молодіжних ініціатив ім. Довженка» відбудеться Тернопільський ювілейний ХХ регіональний етап Міжнародної програми «Студентська республіка». Тема цьогорічної Студреспубліки – «Суб’єкт модернізації Тернопільщини — відповідальність Покоління». Проведіть святкові дні активно і з користю. Реєструйтеся!

Головні завдання: написати позитивну програму розвитку активного студентського руху Тернопільщини, обрати новий Студмагістрат і Студмера/ку, ну і, звісно, круто провести час. Детально – далі.

Учасники/ці моделювалюватимуть та розроблятимуть сценарії розвитку студентського самоврядування у своїх вишах. Під час роботи студент(к)и поділяться на декілька таборів, які пізніше перетворяться у студентські партії. Метою проекту є організація чесних, відкритих і прозорих виборів органів студентського самоврядування через залучення більшої частини студентів/ок і широкого розповсюдження інформації. У результаті політичної гри партії висунуть кандидатів/ок до Студентського магістрату-2019/2020 і на посаду Студентського/ї мера/ки. Хто займе ці важливі для молоді пости – побачимо згодом. А поки не забуваємо проходити онлайн-реєстрацію, аби стати учасником/цею і мати нагоду балотуватися:

Море позитиву, інтелектуальної роботи, спілкування й активного проведення часу очікує молодих, завзятих і небайдужих до долі свого регіону учасників Тернопільської Студреспубліки-2019. Вони протягом 3-х днів будуть грати в ОДГ та активно брати участь у суб-фестах. До новообраної Студентської влади Тернопільщини-2019/2020 ввійдуть найкращі в кількості 11 осіб, котрі будуть готувати команду, яка гідно має репрезентувати наш регіон на фіналі Студреспубліки, який проходитеме на березі моря до Дня незалежності України, 23-26 серпня, а також впродовж року активно втілювати свою виборчу програму на теренах Тернопільщини.

Паралельно відбудуться інтелектуально-спортивний «Квест», «Республікада», різні тренінги та конкурси. Цьогорічна Студреспубліка об’єднає студентів/ок із різних навчальних закладів, надасть кожному/ій нові знайомства, емоції та враження.

Завершає наймасштабніший молодіжний мульти-фест — конкурс краси особистості «Перша Леді Тернопільщини», який відбудеться 12 липня вперше на березі Тернопільського ставу. Під час конкурсу оголосять новообраний Студентський магістрат і мера/ку.

Детальна інформація — у лідера Тернопільської Студреспубліки Володимира Заверухи, 067 471 04 06.

Організатор: Тернопільська Студреспубліка.
За сприяння управління у справах сім’ї, молодіжної політики і спорту Тернопільської міської ради
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Тернопільської Студреспубліки