fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
30-08-2021 / Новини Cтудреспубліки /  Україна

Надихаємо Інакшу Україну творчістю

Зачасту здається: ну що тут складного, взяти і намалювати будь-що. Але де там! Щоб створити, приміром, на папері предмет чи відтворити явище або, тим паче, настрій, або якусь абстракцію, потрібно налаштуватися, відчути необхідний об’єкт, вийти за рамки та викласти всі свої вміння і відчуття. Саме так і творили учасники/ці «Татлін-фесту» на фіналі Студреспубліки-2021.

21–24 серпня 2021р. на узбережжі Чорного моря, у Лазурному*, на тему «Інакша Україна — для Нового світу» проходив фінал XXIII Студреспубліки, де молодi художники/ці з усієї України на суб-фесті імені великого українського художника, реформатора мистецтва Володимира Татліна влаштували свято кольору та створювали неймовiрнi арти. Подробиці — далі.

Серед виру краси, натхнення, драйву юні на лазуровому березі Чорного моря відбувся «Татлін-фест». Усі учасники/ці розкрилися як багатогранні особистості, як цікаві та неповторні творці/чині. А також намагалися прориватися до Інакшого.

Цінно, що до суб-фесту долучився Анатолій Кичинський, український поет і художник, лауреат Шевченківської премії, який разом із усіма за жвавою і змістовною бесідою створив іще одну цікаву роботу.

Цього року роботи оцінювалися в 3-х номінаціях. Переможницею в номінації «Пленер» стала Дар’я Слюсарська (Полтавська обл.), переможцем в номінації «Графіті» стала робота на тему «Інакша Україна — для нового Світу» від Даніеля Тартаньяна (Чернівецька обл.).

І… поки тримаємо інтригу, хто ж став переможцем/ницею в спецконкурсі від БІОКОН (із цінними призами): стежте за публікаціями на сайті, ми повідомимо, кому дістануться 20к.

* Під час проведення активностей вимагалося дотримання адекватних і повністю законних карантинних приписів

Аналітика гри-2021
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Анастасія Бридихіна