fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
09-06-2008 / Новини Cтудреспубліки /  Рівне

Свято, яке ніколи не закінчується!

31 травня – 1 червня у Рівному відкрилася «Студентська республіка». Місцем цього дійства став парк, що біля Палацу дітей та молоді.

Організатори заздалегідь підготувались до цього святи, це і кількамісячна підготовка, і спільне розвязання проблем, одним словом – справилися.

Проведення вузівських етапів Студреспубліки залучило набагато більше людей ніж того року. З десятої ранку, до нас направлялись кучки студентів, з рюкзаками, палатками, що обіцяло нам цікавої гри.

Після реєстрації, нас урочисто привітав начальник міського управління у справах сім’ї та молоді. Гра розпочалась. Команди отримали офіційні правила, оргкомітет представив міністерства. Для початку суддя Судреспубліки заявив, що діючий мер – Назарій Лебедюк, звинувачується в розкраданні державних коштів і зловживанні своїм службовим становищем і заарештовується. Вузівськи команди продумували свою стратегію, паралельно проходили семінари та тренінг, а також гра «Квест».

Ближче до вечора розпочався конкурс краси «Перша Леді». В ньому взяли участь сім конкурсанток із вузів міста. Між номерами були інші номери – виступи зразкового ансамблю сучасного танцю «Діалог», пісенні номери реп-рок-гуртів, виконавців-солістів. В результаті переможницею стала Анна Бікус, студентка Міжнародного економіко-гуманітарного університету.

Другий день був поглинутий політичними змаганнями. Боротися за місця в магістраті висунились 3 команди «Наша.Ru», «Снейк», «По-барабану».  Кожна з них висунула свого кандидата в мери. Попереду були дебати. Для їх якісного перебігу клуб елітарної української молоді влаштував показові дебати на тему «Чи потрібно проводити СР?», які викликали у публіки неабиякі суперечки. Наступними дебатували кандидати, що і визначило переваги жителів Студреспубліки. Разом з тим проходив тренінг по написанню соціальних проектів, інтелектуальна гра «Кеш фло», змагання з волейболу та футболу.

Підійшов ключовий момент виборів. Переможцями стала команда МЕГУ «Наша.Ru», а мером – кандидат від їх команди – Тиберій Вайнраух. Ввечері бажаючи грали в «Мафію» та відсвяткували завершення свята на «Нічній тусі».

Урочисте нагородженні переможців і закриття Рівненської Студреспубліки має відбутися 17 червня.

Організаторами свята стали Рівненські ТО ВМГО «Студентська республіка» та НДЛМ (лідер – Ілона Стельмах).
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Рівненський ТО НДЛМ