fbpx
 
 
Лебедюк Назарій Віталійович
 


Лебедюк Назарій Віталійович

Дата народження — 08.02.1988 р.

Освіта: у 2005-2009рр. навчався в Рівненському державному гуманітарному університеті на спеціальності «політологія». Закінчив виш з відзнакою.

Додаткові дані: володіння англійською, російською, німецькою (зі словником) мовами, а також різними методами політичних і соціологічних досліджень, навички з організації PR-акцій, моніторингу преси і інших ЗМІ, володіння ПК.

Активно займався під час навчання в виші громадсько-політичною діяльністю. Брав участь у функціонуванні студентського деканату на моєму факультеті та студентського самоврядування вишу, брав участь у конференціях в межах вишу, міста, України, а також організовував їх.

Приймав участь та організовував регіональні етапи мульти-фестивалю «Студентська республіка», який проходив у місті Рівному. Ставав Студентським мером Рівного, депутатом і спікером Студентського парламенту України у 2007р. (фінал Студреспубліки-2007 під Севастополем).

У серпні 2008 року на фінальному етапі «Студентської республіки-2008» на Тарханкуті проводив тренінги на тему лідерства як соціальний тренер.

Брав активну участь у багатьох тренінгах, семінарах, школах, майстер-класах та акціях, як учасник, організатор та тренер.
Брав участь у виборчій кампанії 2006 та 2007 року у якості члена ДВК та заступника по виборчій дільниці №173 виборчого округу 153.

Я вольова людина, яка має високоморальне виховання, добре серце, ясний розум, співчуття, толерантність, повага до тих людей, які не завжди подобаються, володіє здатністю йти на компроміс, але в певних принципових питаннях займає жорстку позицію, вмію відстояти власну позицію, легко завойовую довіру, має почуття гумору, однією з найважливіших цінностей в житті вважає справжніх друзів, намагається бути прикладом для своїх друзів, відповідальний і старанно ставиться до своїх обов’язків, самокритичний, намагається вчитися на власних помилках зараз, щоб уникнути їх в майбутньому, людина яка вміє не ображатися і забувати образи.

Поважає такі риси в людях, як чесність, повагу, відвертість, братерство.
Найнижчою якістю людини вважає знущання і не повагу однієї людини до іншої.

Життєві принципи:
«Винуватця непотрібно шукати в комусь, спочатку потрібно тверезо оцінити свої дії і тоді робити висновки».
«Людину потрібно сприймати такою, як вона є незважаючи на її плюси та мінуси».
«Люби ближнього свого, як самого себе».