fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
08-09-2009 / Новини Cтудреспубліки /  Україна

Студреспубліканці черговий раз «засвітились» інтелектом

Черговий раз у рамках фіналу мульти-фестивалю «Студентська республіка-2009» відбулись змагання з Інтелектуальних ігор. Студреспубліканці мірялись інтелектом в іграх «Брейн-Ринг» і «Що? Де? Коли?».

Битва розуму на Студреспубліці відбулася! Приємно зауважити, що молодь проявила неабиякий інтерес до цього заходу. Варто зазначити не лише про кількість учасників, котрі виявили бажання позмагатися рівнем свого інтелекту, ерудиції та кмітливості, але й про дружню атмосферу, яка панувала під час ігор. Команди-суперники неодноразово підтримували та підбадьорювали одна одну частенько жартували та викликали вибухи сміху неординарністю своїх відповідей (це стосується команд: «Група Здоров’я» (м. Львів, капітан – Денис Треплін) і «Бедрики» (м. Луцьк, капітан – Юлія Савчук), що й створило в переповненому приміщенні відповідну ауру.
 
Отже, все по порядку. 22 серпня пройшли запеклі бої з гри «Брейн-ринг». Адже, не секрет, що саме в цій грі потрібні не лише знання та здатність мислити, але й швидкість реагування, зіграність команди. В цій грі не останню роль відіграє удача. В іграх взяли участь 12 команд. Грали в 2 етапи: спочатку всі команди були розділені на групи, в яких вони провели кожна по 2 гри, відповідно до результатів відбулось жеребкування чвертьфінальних пар. Тож другий етап змагань пройшов за кубковою системою. А це означало, що всі бої проходили досить напружено, бо ніхто не мав права на помилку, так як це означало припинення боротьби. У боротьбі за третє місце зійшлися команди «Івано-Франківськ» (капітан – Олександр Візінський) і «Група Здоров’я» (Львів). У західнукраїнському протистоянні з мінімальною перевагою – 1:0 – перемогли інтелектуали з Івано-Франківщини. Фінальний бій проходив між командами «Клубнічка» (Запоріжжя, капітан – Анна Голєва), котрі в півфіналі розібрались з Львівською командою «Група Здоров’я» 2:0 та «Шерлок Холмс» (Луцьк, капітан – Віктор Бідзюра), котрі з рахунком 3:1 перемогли івано-франківську команду.
 
Обидва фіналіста ще до вирішального протистояння зуміли проявити неабиякий бойовий характер та жагу до перемоги. У фінальній грі розіграли 10 питань. В підсумку, Студреспубліка отримала нового чемпіона з інтелектуальної гри «Брейн-ринг» – команду «Шерлок Холмс» із Луцька, яка отримала перемогу над «Клубнічкою» з рахунком 3:2. Ще на 8-му питанні рахунок став 3:1 на користь Шерлоків, та наступне, передостаннє питання запорізька команда блискавично відгадала, це й подарувало надію на інтригу, але завершальне питання не піддалось жодному з учасників, тож фінальний рахунок таким і лишився 3:2.
 
23 серпня відбувся чемпіонат із гри «Що? Де? Коли?». Участь у грі взяли 11 команд. Гра проходила у три тури по 15 питань. І хоча ця гра на відміну від «Брейн-рингу й не передбачає «кнопки», однак проходила досить жваво та динамічно. Вже після першої групи запитань, визначилась трійка лідерів. У наступних двох турах їх також розділяла не суттєва різниця в очках. У підсумку гри, третє місце здобула команда «Шерлок Холмс» (27 очок), друге місце – «Клубнічка» (28 очок). А перше місце заслужено здобула команда «Капітан Джек» із Житомира, капітан – Віталій Кічкірук, яка за гру здобула 29 очок. Я б підкреслив, що за результатами гри «Що? Де? Коли?» команда «Капітан Джек» поквиталась з «Клубнічкою» за програш в чвертьфіналі «Брейн-Рингу», а «Клубнічка» помстилася Шерлокам за фінальну поразку, до честі запоріжців варто відзначити їхній стабільний інтелектуальний клас, двічі поспіль друга сходинка тож є стимул трішки підтягнути до наступної фінальної Студреспубліки.
 
Переможці інтелектуальних ігор були урочисто нагороджені з головної сцени Студреспубліки фірмовими сертифікатами, а також призами: унікальними сувенірними портфелями з логотипом Студреспубліки та книгами Ф.Фукуями «Доверие: социальные добродетели и путь к процветанию» (від журналу «Експерт»).Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор:  Олексій Веремійчик, куратор суб-фесту «Інтелектуальні ігри»