fbpx
 
 
Голєва Анна В’ячеславівна
 

Голєва Анна В’ячеславівна

Народилась 7 серпня 1991р. у м Запоріжжі.

2008р закінчила школу, і тут почалось: я одразу захопилась флеш-мобами, квестами та інтеллектуальними іграми. З початком навчання в Запорізькому національтому техничному університеті все лише погіршилось: до цих захоплень додалась активна громадська діяльність у редколегії факультету (у якості фотографа), громадському деканаті (спортивний сектор), факультетській команді КВН і Загальноєвропейській організаціі BEST, не говорячи вже про організацію щорічних заходів, як день факультету і «Студентська весна». Якимось чином, незважаючи на все це, продовжую відмінно навчатись!

А влітку 2009р. трапилась жахлива річ: я дізналася про існування «Студентської республіки»! Єдине, що мені лишалось, так це потрапити в магістрат від Запоріжжя і поїхати на фінал, де я довела, що за 3 дні одна людина може встигнути блискуче зіграти в інтеллектуальні ігри (у якості капітана команди), взяти участь у Фото-конкурсі, 3-денному «Квест-фесті» та відірватись на «Нічній тусі».

З 2010р. відривалась на Студреспубліці уже в якості організаторки Інтелектуальних ігор.

З 2011р. очолюю відділ зв’язків з громадськістю локальної групи BEST у Запорізькому національному технічному університеті.

У 2011р. планую перевершити попередні досягнення як на Студреспубліці, так і поза її межами.

Кураторка суб-фестивалю «Інтелектуальні ігри» в рамках фіналу Студреспубліки-2011.