fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
01-07-2009 / всі теми /  Запоріжжя

У Запоріжжі буде створено студентську муніципальну владу

27 та 28 червня 2009 року на території ЦПКтаВ «Дубовий Гай» у Запоріжжі відбувся ХІ молодіжний фестиваль «Студентська республіка». У заході прийняли участь близько 80 представників ВУЗів м. Запоріжжя, а саме: ЗНУ, ЗНТУ, ЗІЕІТ, КПУ, ЗДІА.

Перший день фестивалю був спрямований на знайомство учасників, де шляхом жеребкування хлопці та дівчата були поділені між собою на різні ігрові команди. Загалом у перший день було проведено наступні конкурси: гра «Знайомство»; «Презентація ігрових команд» (під час якої командам було запропоновано створити власний лозунг, презентацію та логотип); новою та найбільш цікавою для всіх стала гра «Квест» (під час гри командам треба було знайти, виконати 6-ть завдань та отримати за кожне частину карти (переможцем вважається команда, яка першою зібрала всі частини карти)); перевіркою інтелектуальних здібностей стала гра «Брейн-рінг»; гра «Показуха» та «Мафія» стали розслабленням та підсумком першого дня. Всі переможці були нагородженні призами та цінними подарунками.

Гра «Вибори» створила запеклу боротьбу у другий день, адже на студентському політичному «Олімпі» розгорілось змагання між трьома партіями: «МІРА», «Альянс молоді» та «Позитивний заряд» та їх кандидатами на пост студентського мера – Морозом Д.Ю., Степанюк Н.С. та Дідовичем К.В. відповідно.
 
Із програмою своїх партій, кандидати ознайомили мера міста Запоріжжя – Карташова Євгена Григоровича, який пообіцяв, що кращі пункти програм кандидатів він внесе у свою передвиборчу програму, а також зазначив: «Я жду от вас предложения по составу муниципального студенческого совета, — сказал городской голова, — а когда вернетесь на учебу, мое первое вам поручение — навести чистоту и порядок в местах отдыха молодежи с участием самой молодежи».

Трохи згодом між кандидатами виникли запеклі дебати з приводу пунктів їх програм, кожен вміло та енергійно відстоював власну концепцію розвитку студентського життя.
Вибори відбувались у стані напруження, адже кожен з кандидатів не хотів поступатись. За підрахунку голосів мером «Студентської республіки-2009» у Запорізькій області було обрано студентку Запорізького національного університету Степанюк Ніну. До студентського магістрату потрапили: 5 представників партії «Альянс молоді», 3 представника «Позитивного заряду» та 2 представники партії «МІРА».

 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Анатолий Труфанов