fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
03-09-2009 / Новини Cтудреспубліки /  Чернігів

Перемога чернігівців на всеукраїнському «Квест-фесті»

Відсутність сну. Малозрозуміла карта. Складний маршрут. Втома. Адреналін. Пульсація крові. Гра, що має сенс. Гра, ритм якої співпадає з частотою серцебиття гравця. Гра для переможців. Квест…

Останнім часом кожен ыз нас бачив в рекламі, на футболках, в промо–роликах логотип Chernigiv Quest. Бачили всі, але мало хто може розказати: хто ж вони — чернігівські квестери?

Історико-пошуковий клуб екстремального відпочинку SEMARGL виграв чемпіонат із квесту в рамках щорічного фіналу мульти-фестивалю Студреспубліка-2009, що проходив 21-24 серпня у Криму, біля Євпаторії, у сел. Заозерне.
Отже, знайомимося з переможцями! Країна повинна знати своїх героїв! Склад команди на даний момент :
1. Михайлов Олександр Сергійович
2. Потеруха Олег Миколайович
3. Коломієць Сергій Анатолійович
4. Шевченко Павло Валерійович.

Перед тим як розповісти подробиці ігрового процесу, варто відповісти на питання, котре постає одразу: що ж, власне, означає SEMARGL?

Назва команди виявилась досить символічною. Семаргл – слов’янський вогнебог, що за легендою охороняє кордон між світами Яві і Наві, й уособлює собою такі якості, як рівновага, баланс, пильність, готовність, увага. Людина, яку захищає Семаргл, отримує змогу усвідомлено відноситися до себе, а, отже, має силу перемогти власні внутрішні слабкості (страхи, лінь, агресію, ненависть тощо). Окрім того, Семаргл є одним із заступників міста Чернігова.

Поспілкувавшись із капітаном команди, з’ясувалось, що це не перша їх перемога. Можна навіть сказати, що вона логічно слідувала з усіх попередніх їх здобутків, а саме:
1. Перемога в квест–турнірі на регіональній «Студентській республіці-2009» на Чернігівщині;
2. Третє місце в футбольному поєдинку між командами–учасниками регіональної «Студентської республіки»;
3. Перемога в квест–турнірі до Дня молоді;
4. Друге місце в змаганнях із футболу до Дня молоді;
5. Друге місце в квест- турнірі від студентського магістрату Чернігівщини;
6. Перемога в фото-конкурсі до дня народження І.Мазепи.

Повертаючись до гри, що принесла хлопцям перемогу і звання «Кращої квест-команди України», варто зазначити, що ігровий процес був дуже виснажливим і заплутаним. Стартувало 5 команд з різних регіонів країни, але поступово їх кількість зменшувалась — давались в знаки перевтома, складність орієнтування на місцевості, неточність завдань. Перемогти могли лише найвитриваліші, найкмітливіші і, звичайно ж, найталановитіші.

На питання, який із квестів був найцікавішим, капітан команди однозначно відповідає, що саме той, що приніс їм перемогу на регіональній Студреспубліці. Нагадаю, квест був костюмований, проходив декілька діб в «Сосновому бору» за Черніговом. Найбільш пам’ятним виявився етап, що проходив вночі в лісі, тоді всі громадяни Студреспубліки добряче перелякалися, бо до лісу прямували гноми, ельфи, зомбі і різні казкові створіння. Гра була дійсно цікавою, напруженою, нестандартною.

Надіємося, що це лише початок і надалі в Чернігові проходитимуть достойні квест–турніри, де змагатимуться лише найсильніші.

Бажаємо хлопцям нових перемог, творчої реалізації і звичайно ж витривалості. Зустрінемось на квесті!
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Юлія Лобань