fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
26-11-2015 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  Дніпропетровськ

«Студреспубліка. DneprStyle» обрала найкращих студентів

119 листопада 2015р. у Білій залі Дніпропетровської міськради відбулося нагородження переможців регіонального етапу конкурсу «Кращий cтудент України2015». Чудові люди, добрі знайомі та нові обличчя, чим запам’яталося нагородження – далі…

«Кращий студент» відгримів у Дніпропетровську. Прочитавши статтю, ви дізнаєтеся, хто ж став переможцем у різних номінаціях і за які саме досягнення.

За підсумками відбіркового етапу, онлайн-реєстрації на сайті www.studrespublika.com на розгляд комісії було надіслано заявки від студентів із 7 вишів області. Журі регіонального відбору складалося безпосередньо з оргкомітету Дніпропетровської Студреспубліки та представників  управління у справах молоді та спорту Дніпропетровської міської ради, що активно підтримують активістів міста та допомагають у реалізації проектів. Так, за час палких дискусій і роздумів до святкового дня нагородження було обрано по одному переможцю в кожній номінації. І до Дня студента переможці програми та їх друзі були запрошені на урочисте нагородження та привітання.

Кращим студентом-дизайнером у Дніпропетровській області стала яскрава талановита дівчина Лілія Таібова, що подала на розгляд комісії роботу «Дизайн обгортки брендового шоколаду». Лілія є учасницею багатьох всеукраїнських мистецьких конкурсів, уже має 2 персональні виставки за плечима та працює як художник і дизайнер.

Кращим студентом-науковцем було обрано Марію Федорович, біолога за спеціальністю. «Модуляція активності протеолітичних ферментів шлунково-кишкового тракту під дією вихрового імпульсного магнітного поля», якщо ви знаєте, про що йде мова – то ви дуже розумна людина! Марія є постійною учасницею міських і міжрегіональних конференцій, наукових читань і семінарів.

47

 

 

 

 

 

 

 

Кращим студентом-спортсменом стала Олеся Черненко. Що особливо приємно – дівчина представляє Дніпродзержинську школу тхеквондо. На рахунку красуні-спортсменки перемоги й участь у всеукраїнських і міжнародних змаганнях (Німеччина, Сербія).

Кращим студентом-медійником стала не одна людина, а цілий колектив! Молоді, але надзвичайно активні й ініціативні студенти університетського каналу CustomsTV. Створення якісного продукту та популярність серед студентської спільноти – великий результат. Хто, хоче подивитися – CustomsTV запрошує до себе.

Кращим студентом-громадським діячем стала студентка Дніпропетровського національного університету Дарія Хомяк. Дніпропетровська область завжди була відома молодістю, енергією та змінами. Тому звання кращого громадського діяча отримала активістка, що є відомою серед усіх студентів міста, що співпрацює з волонтерськими штабами допомоги військовим, дітям із важкою долею, пенсіонерам. Дарія була організатором багатьох акцій і заходів культурного, соціального напрямку. Є лідером волонтерського руху міста.

86

 

 

 

 

 

 

 

Комплексну характеристику Кращого студента області виграла талановита дівчина, автор великих міських проектів і добрий друг Студреспубліки Ольга Чичикало. Ольга була організатором сесії Європейського молодіжного парламенту, Школи громадського діяча, курсу «Розумій Європу». Працює у рамках проекту «Твоя країна: Дніпропетровськ» і «Мотанка-мандрівниця» (соціально-культурний проект).

12295763_813621962084005_493430845_o2

 

 

 

 

 

 

 

Наші студенти добре знають, як жити яскраво і, водночас, корисно для суспільства та країни. Віримо в нову хвилю перемог, дії та покращень! Дякуємо всім, хто брав участь у організації та запевняємо: будемо працювати разом!
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Дніпропетровської Студреспубліки