fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
17-11-2015 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  Україна

Із Днем студента!

photo334633400842430626Друзі, республіканці! З Днем студента!

День студента – це свято для нас, молодих, амбітних, цілеспрямованих, безстрашних, креативних, які готові жити по-справжньому, сповна.

Студреспубліка з року в рік показує, що наша діяльність відкрита для інтелектуальних, активних, а моментами навіть трошки шалених студентів, які працюють і живуть для майбутнього України та світу.

Останні часи лише доводять, як праві ми, республіканці, в наших оцінках того, що відбувається в країні, й акцентах щодо того, що конкретно потрібно робити. Саме тому ми спокійно сприймаємо свою складну, але відповідальну місію для України.

Продовжуємо плідно працювати, невпинно реалізовувати багато проектів, а також проробляти Програму модернізації України, щоб вивести нашу державу у топ-20 розвинених країн світу! Долучайтеся до спільної справи!

Але сьогодні хочеться просто вас, друзі, привітати і побажати життєвого імпульсу, радості від осмисленого життя кожної години та суперових емоцій. Знайте, двері Студреспубліки завжди відкриті для всіх ваших ідей, думок і починань! Україна — наша, майбутнє належить нам!

 

Слава Україні! Слава Республіці!

З пошаною, від імені всієї команди

Національний лідер Студреспубліки
Павло Вікнянський
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Студреспубліки