fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
07-07-2015 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  Харків

Студенти «захопили» Харків

Вимоги до оргпроектів (наукових розробок, бізнес- і соціальних ідей) на тему "Новий cтарт. Сценарії майбутнього"Насправді ж, студенти заволоділи лише окремою частиною міста та лише на певний час. Так 1-3 липня 2015р., було проведено регіональний етап Студреспубліки, який проходив на території пляжно-розважального комплексу «Аква-Жур». Цілих 3 дні студенти заповнювали цей комплекс, і з ранку до ранку грали в стратегічну гру, насолоджувалися літнім сонцем, квестами, живою музикою та спортивними змаганнями.

Харківщина — по праву студентське місто, бо тут чи не найбільше їх є в Україні. І цілком зрозуміло, що Студреспубліка тут має бути особливою. Даний текст про те, як же ж продовжилися славетні традиції слобожанських республіканців у 2015р.

Усе починалося з декількох наметів, що дуже швидко розрослися до цілого містечка, у якому, зрештою, з’явилися свої партії, депутати та мер, але цей тернистий шлях всі республіканці проходили через низку випробувань.

Не останню роль серед випробувань зіграла політична гра, що мала на меті створення республіканцями проектів щодо модернізації, розвитку Харківського регіону. Гра зайняла серця та розуми республіканців! Було розроблено безліч цікавих проектів і, зрештою, запропоновано та затверджено цілих 3 проекти, що мають право на успіх, завдяки запрошеним експертам, серед яких були як бізнесмени, так і суспільні та політичні діячі: Євген Шаповал, Руслан Науменко, Руслан Іванисенко, Андрій Лесик та Олександр Лебеденко.

photo139875356_373837313photo11512072_372494378

 

 

 

 

 

 

photo116505326_371817435

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Звичайно, стратегічна гра – то важливо, проте республіканці мали дуже насичене дозвілля. Протягом мульти-фестивалю було проведено вдосталь спортивних змагань. Так, нагороду з волейболу вибороли Влад Яритенко та Сергій Біляєв. Республіканці також розважалися футболом, великим (але на міні-полі) тенісом.

Також на кожного photo11512072_372184714республіканця чекала не менша кількість інтелектуальних змагань. Було проведено ігри у «Дебати», де нагороду виборола збірна ХНУРЕ. Також родзинкою двох вечорів стала гра у «Мафію», де гравцем першого дня став Влад Яритенко, а другого — Роман Черпак. Не менш цікавим було й змагання у «Що?Де?Коли?», тут свою перемогу виборола збірна команда ХНУ ім. В.Н.Каразіна. Зрозуміло, куди ж без визначення «Містера Студреспубліки»: ним став Максим Гончаренко. За допомогою партнерів esAZcS5kFV4Республіки проведено «Квест-фест», у якому здобула перемогу команда «Тралі-валі».

Зрештою, сумлінна праця організаторів дозволила провести чесні та демократичні вибори, на яких більшістю голосів перемогла партія «Сильне село», зі своєю програмою розвитку сільськогосподарського сектору економіки й актуалізації заселення сіл. Студентським мером було обрано знову… Максима Гончаренка (ХНМУ), який проте був представником конкуруючої партії.

До Студентського магістрату ж пройшли: Віолетта Андрєєва (ХІФ УДУФМТ), Бондаренко Олег (ХНУРЕ), Рубен Волокітін (ХУПТ), Євген Вязовський (ХУПТ), Роман Дашковський (ХНУРЕ), Влад Лебеденко (ХНУ ім. В.Н.Каразіна), Аріна Леонтьєва (КНАУ), Юлія Харченко (ХНЕУ ім. Семена Кузнеця), Черпак Роман (ХНУРЕ), Денис Чуркін (НТУ «ХПІ»).

photo63077681_371041564

Наприкінці хочеться сказати, що всі учасники показали гідну гру, висунули цікаві ідеї та, врешті решт, просто добре провели час. За все це дякуємо команді організаторів-республіканців і партнерам, що їх підтримали.
photo116505326_371817527 (1)

Партнери: Первинна профспілкова організація студентів, аспірантів, докторантів Харківського національного економічного університету ім. Семена Кузнеця; Молодіжна організація Харківського національного економічного університету ім. Семена Кузнеця; Громадський рух «Ліберальна Ініціатива»; ВМГО «Федерація дебатів України»; завод «Березівськіphoto11512072_372494397 мінеральні води»; Мовна школа UniLang; Бампербольний клуб «Сумо»; Туристична компанія «Хурма ТУР»; Вейк-парк Kvitu4iy;Паблік «Типичный Харьков»; Arizona Beach-Club; «Мультипринт»; Квест-рум Z4; Анти-кафе «7/9»; Павлов Груп; Квест-кімната «Следствие Суворова»; Спортивно-розважальний комплекс «Корсар».

Особливу подяку висловлюємо Департаменту у справах молоді та спорту Харківської обласної державної адміністрації та Департаменту у справах сім’ї, молоді та спорту Харківської міської ради.
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Харківської Студреспубліки