fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
02-08-2017 / Новини Cтудреспубліки /  Кіровоград

«Старі» та нові республіканці — про освіту та нову індустріалізацію

wZo3MnYsrLU2 серпня 2017р. у приміщенні Кіровоградської ОДА республіканці зустрілися задля того, аби обговорити питання індустріалізації України. Формат — круглий стіл на тему: «Освіта – ключовий напрямок нової індустріалізації України».

Студреспубліканці Кіровоградщини, готуючись до фіналу Студреспубліки, організували круглий стіл разом із Студентським мером і магістратом, громадськими діячами, експертами, активними жителями Кропивницького (Кіровограду). Деталі — нижче.

На заході були присутні заступниця начальника управління освіти, науки, молоді та спорту Кіровоградської ОДА Уляна Соколенко, Студентський мер Кіровоградщини-2017/2018 Денис Кравченко, голова Молодіжного парламенту Кропивницького Дмитро Бабак, депутати Студентського магістрату Кіровоградщини-2017/2018, Студентські мери попередніх років Олександр Болєлов, Василь Коваль, Роман Череватенко та Віталій Слюсаренко – лідер кіровоградських республіканців.

Протягом заходу було обговорено питання співпраці між органами влади, органами місцевого самоврядування та вишами регіону, громадськими організаціями й активною молоддю.

dMvokkKIjdc (1)bZLtaTysOVs

Круглий стіл відкрив Студентський мер Кіровоградщини Денис Кравченко, який згадав, що будучі кандидатом у Студентські мери, обіцяв, що має на меті підійняти регіональну Студреспубліку на новий рівень, залучаючи Студмагістрат до активної громадської діяльності. Продовжив обговорення Віталій Слюсаренко, розповівши про необхідність модернізувати регіон через інновації в освіті та промисловості. Після цього слово надали заступниці начальника управління освіти, науки, молоді та спорту Кіровоградської ОДА Уляні Соколенко. Вона підтримала слова студреспубліканців, а також розповіла своє бачення розвитку освіти.

Протягом 2-годинного спілкування під час круглого столу висловлювалися великі надії на гідне представлення регіону на фіналі Студреспубліки, який пройде 24-27 серпня на узбережжі моря. Поспішайте і ви пройти онлайн-реєстрацію на головну подію літа:

Animation-SR
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Кіровоградської Студреспубліки