fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
18-06-2019 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  Полтава

Полтавська Аграрка провела XIII вишівську Студреспубліку

Нещодавно на базі практики Полтавської державної аграрної академії у с. Петрівка відбулося масштабне дійство «Студентська республіка ПДАА-2019». Понад 90 студентів/ок зібралися в одному місці, щоб протягом 3-х днів обговорити головну тему Студреспубліки-2019: «Суб’єкт модернізації — відповідальність Покоління» і, зокрема, важливу тему для майбутнього вишу: «Стратегія розвитку ПДАА-2030».

Молоді, амбітні, готові до великих змін студент(к)и ПДАА працювали під час вишівської Студреспубліки, аби вже 1-4 серпня 2019р. достойно представити свій виш на Полтавській регіональній Студреспубліці, а 23-26 серпня – й на фіналі ХХІ Студреспубліки. Як пройшла подія – читайте у матеріалі.

По приїзду в країну Аграрної Студреспубліки, яка тривала з 7 по 9 червня, на учасників/ць чекало чимало сюрпризів, новинок і цікавинок, адже це не лише повноцінна «держава» з усіма належними службами, але й унікальний в своєму роді майданчик для самореалізації, який дає змогу помилятися та не повторювати дані помилки в реальному житті.

На офіційне відкриття заходу завітали гості: лідер полтавських республіканців Олег Слизько, депутат Полтавської міськради, республіканець Олександр Глазов, начальниця управління у справах сім’ї, молоді та спорту Полтавського міськвиконкому Олена Бабенко, начальниця відділу реалізації молодіжної політики управління Олена Стрілець, а також адміністрація Полтавської державної аграрної академії, які привітали учасників/ць із початком проекту та побажали плідної роботи протягом 3-х днів.

 

 

 

 

 

Першого дня учасники/ці наполегливо працювали в групах на 3-х пленарних засіданнях над темою розвитку ПДАА. Одразу після розподілу на групи молоді люди почали сумлінно думати, генерувати ідеї та обговорювати важливі питання. Протягом всього дня позиції розділились, починаючи від найгіршого сценарію розвитку подій і завершуючи сценарієм, де Академія – найінноваційніший виш в Україні. Але всі учасники/ці без сумніву зійшлися на думці, що Академія сьогодні – це збірка можливостей для кожного.

По завершенню оргдіяльнісної гри відбулась посвята в республіканці та двіжовий суб-фестиваль «Нічна туса».

Протягом всього другого дня на учасників/ць чекала яскрава рольова гра. Починаючи від митного контролю, міністерств, валют, журналістських служб, відеоновин і т.д., вони мали пройти медичний огляд, навчання в університеті, влаштуватися на роботу тощо.

Ключова тема події «Стратегія розвитку ПДАА-2030» була пронесена крізь всі 3 дні Студреспубліки, адже під кінець 2-ї доби гравці/чині розділилися на партії, де кожен представляв своє бачення розвитку Академії.

На завершення молодь взяла участь у конкурсі краси особистості «Перша Леді», де перемогу здобула студентка факультету економіки та менеджменту Анна Кулінич, «Містером Студреспубліки» було названо студента факультету агротехнологій та екології Романа Кірічука. Також всі веселилися під час «Кубку КВН» і «Ліги поганих жартів».

А стати мером/кою цього року намагалися рекордна кількість осіб, а саме – 6. Позиції відрізнялися, напруга зростала, а вже під ранок стало відомо, що звання Студентської мерки ПДАА-2019 виграла студентка 2-го курсу факультету економіки та менеджменту Олена Вовк.

Депутат(к)ами Студентського магістрату ПДАА стали:

  • Ірина Домішкевич – факультет агротехнологій та екології;
  • Нателла Джакелі – факультет економіки та менеджменту, учасниця ЗиСР-ХІ у Карпатах;
  • Олексій Журбенко – факультет агротехнологій та екології;
  • Роман Кірічук – інженерно-технологічний факультет;
  • Діана Коваленко – факультет економіки та менеджменту;
  • Семен Кропмайер – факультет агротехнологій та екології;
  • Данііл Плеханов – факультет ветеринарної медицини;
  • Ярослав Спориш – факультет ветеринарної медицини;
  • Олександра Сурмило – інженерно-технологічний факультет;
  • Сергій Шабельник – факультет економіки та менеджменту.

Даний академічний етап програми є стартовою точкою, перед тим, як делегація Полтавської державної аграрної академії вирушить на Полтавський регіональний етап Студреспубліки вже 1-4 серпня, куди всіх запрошуємо – реєструйтеся! Ну і звісно, готуйтеся на фінал ХХІ Міжнародної програми «Студентська республіка», який відбудеться на День Незалежності України, 23-26 серпня, на узбережжі моря.

Подія відбулася за підтримки Полтавської Студреспубліки, управління у справах сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Полтавської міської ради та Полтавської державної аграрної академії.
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Полтавської Студреспубліки