fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
09-09-2016 / Новини Cтудреспубліки /  Україна

Справжнього чоловіка для модернізації України визначено

pimgpsh_fullsize_distrЦього року на узбережжі Чорного моря, під час фіналу Студреспубліки-2016, на одному з найвибуховіших суб-фестивалів «Містер Студреспубліки» обирали справжнього чоловіка для модернізації України.

«Містер Студреспубліки» — це конкурс, де не тільки цінується чоловіча краса, а й мужність, харизма, вміння триматись перед аудиторією, вражати своїми талантами та розумом. Хто ж цього року зумів об’єднати в собі та проявити ці якості – читайте далі.

Отже, зараз детальніше про конкурс. До фіналу, що відбувався 25 серпня 2016р. потрапило 5 хлопців, яким довелося пройти немало випробувань від кастингу і до фінального виходу. Вони мали три виходи, перший із яких був у шортах та з голим торсом, яким вразили публіку своєю фізичною підготовкою та красою тіла. Під час другого виходу хлопці демонстрували свої таланти: запальні танці, спів і неперевершений стендап. Завершальний вихід — вихід у класичних костюмах, де наші учасники показали свою презентабельність.

img_8340img_8356

 

 

 

 

 

Але і це ще не був кінець… Наступного дня хлопці представляли свої соціальні проекти, після чого і були підведені підсумки конкурсу.

img_8362

img_8374

 

 

 

 

 

 

Обрати Містера допомагали компетентні представниці журі, які особливо уважно стежили за всім, що відбувалося:

photo_2016-09-09_17-08-46xi3u7cih2da

 

 

 

 

 

 

 

У підсумку, в номінації «Містер-Internet» переміг Андрій Шимко з Херсонщини. А найкращим для модернізації, справжнім чоловіком, «Містером Студреспубліки» за рішенням журі став представник Запоріжжя Артем Ховхун, який отримав подарунки, серед яких й iPhone.

img_84001img_84011

 

 

 

 

 

 

 

Вітаємо переможців і бажаємо їм і надалі бути на висоті!

Аналітика гри-2016
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Наталія Демченко