fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
05-08-2015 / Новини Cтудреспубліки /  Україна

«Спалах емоцій» найкращих фотографів

fotokonkursТи молодий та амбіційний? Креатив і натхнення увесь час переслідують тебе, а ти вже не знаєш, куди дівати свою енергію? Бери фотоапарат і завітай на фінал Студреспубліки-2015, що відбудеться на березі моря 22-25 серпня 2015р. Спробуй поборотися за звання кращого молодого фотографа України.

Усе, що Вимоги до оргпроектів (наукових розробок, бізнес- і соціальних ідей) на тему "Новий cтарт. Сценарії майбутнього"відбувається на «Студентській республіці», залишиться в пам’яті на довгий час. Але буде куди приємніше потім переглядати власноруч зроблені фото. Тому ми пропонуємо вам, професіоналам чи аматорам, стати очами ключової молодіжної події року – фіналу Студреспубліки-2015.

Суб-фест «Фото-конкурс «Спалах емоцій» у рамках фіналу Студреспубліки проводиться для всіх, хто хоче спробувати себе у фотомистецтві та тих, хто прагне показати свій погляд на дану подію. Для участі необхідно пройти обов’язкову онлайн-реєстрацію.

Online

Під час фіналу XVII Студреспубліки в рамках Фото-конкурсу на тебе чекають дуже багато цікавого, тема фіналу — «Програма модернізація України». Запам’ятай кожен момент Студреспубліки та допоможи це зробити іншим – візьми участь у фото-конкурсі «Спалах емоцій»!

Всю інформацію можна дізнатися у куратора суб-фесту: Олександра Лакоти, 099 751 40 01, alexlakota@yandex.ua.
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Олександр Лакота