fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
07-09-2021 / Новини Cтудреспубліки /  Україна

І в роботів пісня — також помічник!

«Робо-фест», зважаючи на цілепокладання республіканців, — особлива частина літнього циклу Студреспубліки, де все просякнуто зухвалістю оволодіння майбутнім, а коли його тема «Інакша Україна — для Нового світу» й поготів. Загалом, Лазурненський фінал-2021, що проходив із 21 по 24 серпня 2021р., разом зі своїми складовими у вигляді ОДГ і мульти-фестивальної частини, став ще однією сходинкою на шляху інноватування України.

В Україні в наш час, на жаль, обмаль можливостей голосно заявити про свої винаходи та напрацювання. Вже не кажучи про можливості до здійснення інавацій та інновацій. «Робо-фест» на Студреспубліці* — це той самий важливий майданчик, на якому ми маємо змогу показати свої хайтек-прибамбаси, продемонструвати вправність у керуванні роботами і позмагатися за звання «Робокопа ХХІI ст.» Так хто ж переміг цього року?

Суб-фестиваль розпочався із дискусії про роботичне теперішнє та майбутнє за активної участі в.о. куратора «Робо-фесту», учасника Міжнародного оргкомітету Студреспубліки Олега Слизька, а також студреспубліканців Ігоря Меліхова з Чернігівщини, Миколи Казаковцева з Полтавщини, Валерія Хусаінова з Луганщини тощо.

А далі відбулися, власне, змагання. Учасника/цям пропонувалося у якомога коротші терміни оволодіти управлінням роботами, навчитися маневрувати, обходити перешкоди і пневматичними клешнями збивати їх.

Суб-фестер(к)и настільки вміло впоралися із завданнями, що рóботи — після їх «приборкання» — «виконали» для всіх відому пролетарську пісню «Сварщик, сварщик, парень роботящий», завершивши суб-фестиваль на мажорній ноті!

Перемогу ж у «Робо-фесті» здобув Микола Казаковцев, студент Полтавського державного медичного університету.

Дякуємо всім, хто долучився до організації та проведення «Робо-фесту», зокрема Комп’ютерній Академії ШАГ (м. Полтава) та Роману Охріменку. І до зустрічі на «Робо-фесті» під час ХХIV Студреспубліки-2022!

* Під час проведення активностей вимагалося дотримання адекватних і повністю законних карантинних приписів

Аналітика гри-2021 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Олег Слизько