fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
12-03-2013 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  Україна

«Республіка дивна, республіка зносить дах»

«V Зимова Студреспубліка» завершилася, а спогади її учасників ще досі сильні та незабутні. Оргдіяльнісна гра залишила глибокі враження в серцях та думках, тому учасники ЗиСР-V і досі пишуть про свої враження та висновки, які вони зробили.

Артур Сягайло, м. Кременчук, «червонодипломник» «V Зимової Студреспубліки».

«Зимняя Студреспублика» дала возможность реализовать себя, работать с людьми которые хотят что-то изменить в мире. Проект был для меня проверкой своих возможностей, качеств, характера. После игры я понял, что 70% людей не хочет что-то изменить, а хочет просто, чтобы всё было так, как есть и не хуже. Так же понял, что в Украине осталось мало патриотов, потому что многие говорили о том, что бы уехать, присоединиться к другой стране, ну, мало кто говорил, чтобы поднять Украину, вывести украинские товары на мировой рынок. Правильно, нам же легче купить, зачем «напрягаться». Надеюсь, скоро всё изменится, и прийдет наконец-то та молодёжь, которой не всё равно, и которая будет отвечать за свои слова и поступки. Спасибо большое организаторам за возможность не потеряться в серой массе, а действовать в направлении выхода из мирового кризиса». 

Тамара Коляда, м. Чернігів

«З самого початку ЗиСР розвіялись сподівання, що буде легко. Не важко представити своє життя через 10 років, 20, 30… а ось, що буде з країною, в якій нам жити, передбачити складніше, і позитивного сценарію не виникає зовсім, хоч дуже хочеться вірити в чудо. Саме це «чудо» ми і сподівались знайти, спочатку в «космічній» групі, коли згадавши Корольова та ракетобудівництво України, ми почали бороздити невідомі простори. Та з кожним викликом, із кожним глобальним сценарієм змін поставало все більше проблем і вже захищати позицію ставало складніше, абстрагуючись від реальної ситуації в країні. В іншій групі, серед інженерів ми побачили майбутнє України вже на землі, через ІТ-прогрес. Чітко розподіливши обовязки, нам вдалося плідно попрацювати. Та буквально як постала проблема зміни складу групи, коли відточений механізм дав перший збій — вся теорія розсипалась, як картковий замок. Ми не звикли до стресів, постійних адаптацій, ми ще тримаємось за пережитки минулого, і не могли тоді взяти повну відповідальність на себе, так, я не змогла знайти вихід тому, що в мене мало досвіду, відсутні «потрібні» знання, немає навичок нетривіальних шляхів вирішення проблем, але навіть невдача на грі дає поштовх до самовдосконалення, до пошуку істини, знання, для того, щоби гордо називати себе-майбутнього «я українець».

Денис Студенніков, м. Харків

«Когда я собирался ехать на мероприятие, я и не думал что может произойти. Ехал я фотографировать. Уезжал — жить. Сложно выразить словами, что происходило там. В том мире, в той «Зимней Студреспублике», в том монастыре. Если бы попросили выразить все впечатления одним словом, самым пренебрежительным было бы англ. Awesome. Безусловно она (Республика) меня изменила. Сильно ли — покажет время. Там я пережил радость и грусть, напряженность и расслабленность, духовное обогащение, удовлетворение от работы, пересмотр принципов, смену приоритетов, выход из зоны комфорта. Начав описывать распорядок дня, над чем мы работали и прочее у себя голове, я решил не переносить это сюда. Почему? Потому что вербализировать это было бы как минимум проявлением неуважения к тому таинству сплоченности и организованности, ведавшему на ЗиСР. Пусть это будет не обычный отчет о поездке, а мое описание состояния души после приезда. «Республика — это культ, республика удивительна, республика сносит крышу…»

Студреспубліка висловлює щиру подяку сестрам Гошівського монастиря Згромадження Сестер Пресвятої Родини та особисто сестрі Соломиї за створення комфортних умов проживання та роботи під час проекту.

Також висловлюємо подяку за підтримку «V Зимової Студреспубліки» нашим партнерам: Лабораторії Kaspersky, комп’ютерній компанії MSI, компанії CROCS.

Власні книги для переможців люб’язно надали: учасник Партнерської ради Студреспубліки, д-р Богдан Гаврилишин, експерт Студреспубліки, проф. Георгій Почепцов.

Також висловлюємо особисту подяку експерту Студреспубліки Олександру Копилу.
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Артур Сягайло, Тамара Коляда, Денис Студенніков