fbpx
 
 
Копил Олександр Сергійович
 

 

16731120482_b043a3058f_o(1)Політконсультант (K&K Group), експерт із питань ведення виборчих кампаній, партійного будівництва, розвитку громадських організацій.

Народився 10 квітня 1982р. у с. Іркліїв, Чорнобаївського району, Черкаської області (проте за паспортом — у м. Миколаїв).

Із 1999 до 2003рр. навчався на факультеті політичних наук Миколаївської філії Національного Університету «Києво-Могилянська Академія» (зараз — Чорноморський державний університет ім. Петра Могили).

Брав активну участь у громадсько-політичному житті з 2000р.: був членом правління Комітету молодих виборців Миколаївщини, координатором Молодіжного політологічного гуртка, головою Миколаївського дослідницько-аналітичного центру, активістом низки регіональних молодіжних рухів.
2003–2004рр. — проходив стажування у Верховній Раді України за програмою «Помічник голови комітету Парламенту Україні» (Програма сприяння Парламенту України).
У 2004р. працював менеджером виборчих проєктів Центру політичної освіти (м. Київ).
З 2004 до 2007рр. — навчання в аспірантурі Миколаївського державного гуманітарного університету ім. Петра Могили.
2006–2009рр. — викладач кафедри міжнародних відносин та зовнішньої політики вищезгаданого вишу.

З січня 2009р. —  кандидат політичних наук за спеціальністю 23.00.02 «Політичні інститути та процеси».
У 2009–2010рр. співпрацював із політичною партією «Фронт Змін», де очолював Департамент партійного будівництва та обліку Секретаріату партії, був заступником керівника Центрального виборчого штабу під час місцевих виборів 2010р. Після цього консультував і супроводжував різні політичні сили.

Ексголова правління Центру політичної освіти, член Асоціації політичних консультантів України.

Автор посібників: «Громадські організації у виборах», «Молодіжна політика в Миколаївській області. Аналітичний звіт за результатами моніторингового дослідження», «Проведення кампаній з просвіти та активізації молодих виборців», «Посібник для офіційних спостерігачів», «Вибори Президента України. Посібник для журналістів», «Проведення кампанії у мажоритарному окрузі: методичний посібник для кандидатів в депутати» тощо.

Учасник міжнародного руху Initiatives of Change й «Основи Свободи».

Багаторазовий учасник регіональної Студреспубліки у Миколаєві, інтерактивний гравець під час першої в історії всеукраїнської фінальної Студреспубліки-2004 (липень, під Євпаторією), спеціальний гість «Нічної туси» на фіналі Студреспубліки-2018 під Очаковом, учасник ЗиСР-ІІ (2010р., Верховина), -VII (2015р., Буковина), -ІХ (2017р., Буковина).

Учасник і організатор низки міжнародних заходів і проєктів (Швейцарія, Франція, Сербія, Індія тощо).

17-річний досвід участі у виборчих кампаніях у різних ролях: від менеджера обласного штабу, до керівника технологічних спецпроєктів і керівника центрального виборчого штабу партії тощо.