fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
16-02-2021 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  Україна

Більше любові та людяності!

Протиставляємо патріархату, фашизму, сексизму, мізогінії — любов! Прогрес неможливий, якщо за нього не боротися солідарно, з повагою один до одного. До Дня св. Валентина в рамках традиційної акції «Стіна кохання» від Студреспубліки по різних регіонах України люди зичили один одному добра і миру [+ відео].

Отже, 14 лютого 2021р. традиційно пройшла акція «Стіна кохання»*, історія якої розпочинається ще аж у 1998р. На спеціальних «стінах» у вишах і по центрах міст перехожі залишали побажання тим, кого і що люблять, фотографувалися поряд й отримували в подарунок крутезну республіканську «валентинку». Як усе проходило, зокрема, у Києві, на Буковині, Полтавщині, Сумщині, Херсонщині — у матеріалі.

У Києві цьогорічна акція символічно пройшла біля Національного цирку. «Ми вийшли до «медіумного порталу», звідки — ми переконані, у нас є гіпотеза — може інформація дійти до Президента і до всієї його, скажімо так, «команди» — за допомогою цирку. Можливо, якщо ми знаходимося в цьому середовищі, якісь сигнали, імпульси пройдуть — там щось зрозуміють, і він отямиться, згадає свої особисті слова і свої гуморески, де в Україні має бути мир, а не війна, де треба любити один одного, а не вуличні бойовики нападають на звичайних мирних людей і т.д. Кохайтеся!», — прокоментував у прямому ефірі ТК «НАШ» лідер республіканців Павло Вікнянський.

На «стіні» залишали освідчення, побажання, малюночки і дітки, і молодь, і старші люди, і студент(к)и, і робітники/ці, і всі-всі. А ще республіканці пропонували людям розказати чи показати будь-яку репризу з архіву «95-го кварталу» і Зеленського (але щоб до 2019р.)… Так от, жодна людина не згадала навіть шматочка.

Рухаємося далі по країні. Цілих 3 дні полтавці/ки святкували День св. Валентина у вишах, зокрема, у Полтавському державному аграрному університеті, Полтавському національному педагогічному університеті ім. В.Короленка й Полтавському фаховому коледжі Національного університету харчових технологій. А центральна полтавська «стіна» у День закоханих розташувалася в ТРЦ «Київ», який є багаторічним партнером Полтавської Студреспубліки і саме в цей день, до речі, святкує свій день народження. Як змінювалися обличчя людей, які писали вітання на імпровізованих «стінах»: вони посміхалися, палали добром! «Більше любові та людяності!», — закликають республіканці Полтавщини.

На Сумщині акція відбулася у Сумському національному аграрному університеті, де до «Стіни кохання» активно долучалися також й іноземні студент(к)и. Безліч мов, але любов єднає всіх!

А на Херсонщині, зокрема у Херсонському фаховому коледжі культури і мистецтв, Херсонському національному технічному університеті, Херсонському гідрометеорологічному технікумі, окрім «Стіни кохання» додатково пройшли різноманітні конкурси, перемож(ни)ці яких отримували солоденькі подаруночки.

На Буковині ж, у популярному чернівецькому закладі «Вйо», республіканці паралельно із проведенням «Стіни кохання» також організували театралізоване весілля та яскраве шоу, на якому всі бажаючі повеселились на повну. «Любов живе у кожному з нас, а саме у проявах, які супроводжують нас щодня — це посмішка перехожим, комплімент колегам/жанкам, обійми рідних та взаємодопомога», — наголошує актив Чернівецької Студреспубліки.

Всупереч домінуючому, на жаль, тренду на варваризацію, конфронтацію та дебілізацію, ми зробили ще один крок до загальнонаціонального діалогу та пошуку взаєморозуміння, до щирого миру та свободи. Бо нам в Україні потрібна така любов, як проповідував св. апостол Павло, котра «не чваниться, не надимається; […] не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою».

* Під час проведення активностей вимагалося дотримання адекватних і повністю законних карантинних приписів
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Студреспубліки