fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
11-02-2021 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  Україна

«Стіна кохання» — для тих, хто «не задумує зла і радіє правдою»

«Любов — довготерпелива, любов — лагідна, вона не
заздрить, любов не чваниться, не надимається; не
бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву,
не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить
кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить,
усього надіється, все перетерпить. Любов ніколи не 
переминає…»

Послання св. апостола Павла до корінтян 13, 4–7

Прогрес неможливий, якщо за нього не боротися солідарно, з любов’ю та повагою один до одного. Тільки так і працюють республіканці. На День св. Валентина Студреспубліка запрошує всіх долучитися до акції «Стіна кохання». У різних регіонах України на спеціальних «стінах» можна в оригінальний спосіб залишити побажання тим, кого любите, сфоткатися поряд й отримати в подарунок крутезну республіканську «валентинку», яку потім подарувати коханому або коханій. Чекаємо на вас!

День святого Валентина одне з найпопулярніших серед молоді свят. Чудова нагода вдихнути на повні груди позитивні емоції, відчуття любові, свободи та миру. Розшукуйте «Стіни кохання»* у своєму місті! Які сюрпризи підготували для вас республіканці й де саме можна отримати оригінальну «валентинку» — в пресанонсі всеукраїнської акції.

Незмінно, з 1998р., Студреспубліка проводить по всій Україні яскраву акцію «Стіна кохання». 14 лютого 2021р. на центральних площах міст, а також у найбільших вишах країни республіканці розмістять виготовлені власноруч нашими волонтер(к)ами «Стіни кохання», де кожен матиме можливість залишити привітання коханим, друзям і подругам, своєму місту, Україні та всьому Всесвіту. Поруч зі «Стіною кохання» республіканці даруватимуть святкові «валентинки», які можна презентувати найважливішим людям у вашому житті й усім тим, із ким хочеться поділитися частинкою свого серця.

«Стіну кохання» можна знайти у вишах, зокрема, Полтави, Сум, Херсона. А також на центральних площах Києва, Полтави, Чернівців тощо. Звертайтеся до республіканців, щоб дізнатися точні локації.

Подолати суперкризу, досягнути нашої незмінної цілі — входження України до топ-20 розвинутих країн світу за рівнем життя громадян можна лише спільним, осмисленим і креативним рухом до ПРОГРЕСУ. Підштовхнемо модернізацію позитивною, доброю справою, яка зарядить любов’ю, радістю, щастям і посмішками тисячі людей. Цими почуттями дуже легко поділитися: зробіть прикольні фото на тлі «стіни» з республіканськими «валентинками» і завантажте їх у соцмережі з хештегами #Стінакохання і #Студреспубліка.

Якщо хочете поділитися любов’ю і приємними емоціями — чекаємо всіх на нашій акції «Стіна кохання». Це ще один крок до загальнонаціонального діалогу та пошуку взаєморозуміння, до щирого миру та свободи. Тут потрібна саме та ЛЮБОВ, яка «не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою».

* Під час проведення активностей вимагається дотримання адекватних і повністю законних карантинних приписів
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Студреспубліки